Jump to content

Ankara Mazda Bakım

nurg
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Merhaba arkadaşlar,

Foruma girmeyeli uzun zaman olmuştu, umarım tüm eski tanıdıklarım iyidir, @İlhan @Orhan BC@Attiwolf:)

Ankara'da yetkili servis olarak SK'dan çok memnundum ancak kapattılar...

Kiddo'nun yaşına rağmen her zaman yetkili servis tercih ettim ama artık değiştirmek zorundayım çünkü Ankara'da kalan tek servis, Herter'den beklediğim performansı alamadım. 

Mecbur sanayide işinin ehli Mazda ustaları arıyorum. Burada çevremde Mazdacı yok, ben de foruma danışayım dedim :)

Bu konuda bilgi sahibi arkadaşların yanıtlarını beklerim.

Herkese sağlıklı günler dilerim!

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Son zamanlarda Bey otomotiv'in adını sıkça duyuyoruz. 0542 276 17 26

Olmadı Rem otomotiv var.  (0312) 278 03 43

Lpg işi varsa Çağ otomotiv.  (0312) 386 01 18

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yetkili servis olarak Mazda Herter Otomotiv(Müdürü Asalet bey çok ilgilidir),

Özel servis olarak İsmail Çimel usta(Cihan Otomotiv Şaşmaz) tavsiye edebilirim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Merhaba Nur, tekrar hoş geldin foruma. İyiyim teşekkürler sende iyisindir inşallah. En son İstanbul'da bırakmıştık seni, Ankara'lı olmuşsun artık.

Servis olayı konusunda bence senin sorununu @dr_azoom Asalet çözecektir. Kendisi çok ilgili, takipçi ve çözüm odaklıdır. 

Kazasız belasız sürüşler, keyifli forumlar diliyorum.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

07.12.2021 at 11:21, İlhan :

Merhaba Nur, tekrar hoş geldin foruma. İyiyim teşekkürler sende iyisindir inşallah. En son İstanbul'da bırakmıştık seni, Ankara'lı olmuşsun artık.

Servis olayı konusunda bence senin sorununu @dr_azoom Asalet çözecektir. Kendisi çok ilgili, takipçi ve çözüm odaklıdır. 

Kazasız belasız sürüşler, keyifli forumlar diliyorum.

@İlhan abi güzel dileklerin için teşekkür ederim.

@nurg hanım size dm mesaj ilettim okursanız sevinirim.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

@İlhan abi hoş buldum, okul bitince döndüm geldim evime :) malum Kiddo'yla da çok uğraştılar İstanbul'da, kurtarayım dedim çocuğu :) @dr_azoom da yazmış sağ olsun.

Buraya konuyu açtığımda eşimle başımıza gelecekleri bilmiyorduk tabii. Kiddo artık yaşlandığı için bir süredir satmayı düşünüyorduk, piyasasını ölçelim diye ilana koyduk, biraz fazla hızlı oldu, "Herhalde Mazda2 kolay gitmez, biraz daha keyfini süreriz" diyorduk, çat diye gitti iyi mi geçen hafta :( Beni hiç üzmeden 6 yıl taşıdı, yeni sahipleri de severek kullanır umarım.

Bu konuya yazan, yardımcı olan tüm arkadaşlara çok teşekkür eder, Mazdacıklarınızla kazasız belasız günler dilerim 🙏

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

19 saat önce, nurg :

@İlhan abi hoş buldum, okul bitince döndüm geldim evime :) malum Kiddo'yla da çok uğraştılar İstanbul'da, kurtarayım dedim çocuğu :) @dr_azoom da yazmış sağ olsun.

Buraya konuyu açtığımda eşimle başımıza gelecekleri bilmiyorduk tabii. Kiddo artık yaşlandığı için bir süredir satmayı düşünüyorduk, piyasasını ölçelim diye ilana koyduk, biraz fazla hızlı oldu, "Herhalde Mazda2 kolay gitmez, biraz daha keyfini süreriz" diyorduk, çat diye gitti iyi mi geçen hafta :( Beni hiç üzmeden 6 yıl taşıdı, yeni sahipleri de severek kullanır umarım.

Bu konuya yazan, yardımcı olan tüm arkadaşlara çok teşekkür eder, Mazdacıklarınızla kazasız belasız günler dilerim 🙏

Hayırlısı olsun Nur. Araç piyasası sıkıntılı olunca, temiz araç olunca alıcısı da hemen hazır oluyor. 

Kazasız belasız sürüşler diliyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...