Jump to content

Amortisör Önerisi (Practica)

demirhan09
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Bu konuda sizinle paylaşmak istediğim bişey var.Amortisörü tek taraf olarak değiştirmemeniz.Tek taraf yeni diğer taraf eski olması dengesizliğe yol açabilir.Amortisörler çok pahalı deil.Takım değiştirmenizi öneririm.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Amortisörler arabaya özel değildir diye biliyorum. Yani değişik ebatlarda ve özelliklerde üretilen standart malzemedir silecek gibi .Yanılıyormuyum ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

Amortisörler arabaya özel değildir diye biliyorum. Yani değişik ebatlarda ve özelliklerde üretilen standart malzemedir silecek gibi .Yanılıyormuyum ?

arabaya özeldir Burak. marka/modele uygun olan ama istediğiniz herhangi bir marka amortisör kullanılabilir. benim bulabildiğim en uygun fiyatlı amortisörler MAYSAN marka olanları (55 ytl) :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

mustafa abi aydında tanesine 75 ytl diyorlar çok pahalı geldi bana

daha uygun nereden bulabilirim

Maysan için 75 diyorlarsa evet pahalı. Ben sana buradan kargo yapsam 55 den alıp daha ucuza gelir herhalde kargo parasını eklesek bile. :( Farklı marka için o fiyatsa o konuda bişey diyemem :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

otostar.com adresıne bır bak amorsıtorlerde %15 ındırımde var eger ellerınde varsa tam denk gelır sana

sağol abi ama burada %50 yapsalarda çok pahalı ya

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

federal power ı enson 45 ealmıstım ama tavsiye etmem :)alacaksan bir kere al orjinal al kyb yaklasık tanesi 80 civarı sanırım ..

şu hale bak. burada KYB ve Tocico'lar 115 den satılıyor :(

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

elinde 2 çeşit varmış 75 ytl diyor mustafa abi

1. federal marka  tayvan malı

2. RMX    marka   tayvan malı

nasıl iyimi bunlar

benim fikrim; pazarlık yapıp oradaki fiyata razı olman. problem çıkarsa adamın kafasına atman daha kolay olur. Maysan markası için araştırdım (bizim kuzene sordum sadece :D) hyundai için olanlarda bu zamana kadar hiç sıkıntı olmamış ama Mazda için bir şey diyemem diyor. Kendisi Hyundai servisidir bu arada :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

istanbulda bir japon'cuda tanesine 50 ytl  dedi tayvan malı  2 marka var dedi ikisininde kalitesi aynı dedi ordan alam dedim mustafa abi 4 tanesinde 100 ytl fark eder iyi değilmi sence

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

istanbulda bir japon'cuda tanesine 50 ytl  dedi tayvan malı  2 marka var dedi ikisininde kalitesi aynı dedi ordan alam dedim mustafa abi 4 tanesinde 100 ytl fark eder iyi değilmi sence

evet 100 lira az para değil ama sonuçta son karar senin ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bence Monroe 125 YTL tane fiyatı ama fena değil amortisörleri :D eski familyama taktırmıştım 4 tane birden :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra ...

brıraz pahalı olur ama tavsıyem. konı nın ıclerını alıp sızın amortsörlerın ıclerıyle değısmenız. cok daha guvenlı ancak cok daha rahat bı surus sağlıyor

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ben 15 gün öncee degiştirdim markasını hatrlamıyorum tanesini 55 e aldm kutusu yarısı mavi yarısı sarı ama cok güzel şimdilik biz familia içöinde bunlardan taktrmıştk 3ooo km oldu daha sorun yok

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...