Jump to content

Yağ akıtıyor...

626
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Guest mustafa_g

selam arkadaşlar...mazda 626 dün aldım daha, ve yağ akıtıyor nedeni nedir?yardmcı olursanız sevinirim lütfen...

yağ akıtıyor derken biraz daha ayrıntı verebilir misin?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

karter delinmiş olabilir silindir kapak contasından olabilir tam olarak nerden yag akıttıgını tespit etmeden bişey söylemek zor

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Zaman kaybetmeden servise götür...

bencede bi ustanın görmesinde fayda var burdan sanal teşhiş ve tedaviyle iş hallolmaz ;)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Krank keçelerini ustanız bulur zaten iyi bir ustaya göstermenizde fayda var.Keçeler NOK marka olursa uzun süre sorun yaşamazsınız.(Orjinal markasıdır)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra ...

arkadaşlar ben mazdayı ne hevesle almıştım başıma gelmeyen kalmadı distiribitör çatlakmış gövdeye akım veriyormuş usta çalıştırmaya uğraşırken gaz sıkışması olmuş eksoz susturucusu boydan boya yarıldı susturucu aldım 150 ytl distiribitörü deiştirdim  140ytl gaz beyni uymuyormuş sıralı sistem taktırdım 1.250ytl

kayışlar (triger klima exantrik) yumuşamış deişti 75 ytl aracım yağ kaçırıyodu keçeler deişti 400 ytl

tam düzen aldıııı araba termostat açmamış hararetten dolayı conta yaktı 500ytl onuda yaptırdım şimdi şanzuman vitese geçiriyorum hiç geçmemiş gibi boştaymış gibi oluyor gaz veriyorum araba bağrıyor ama hiç bi deişiklik yok viteslerin hiç birini hissetmiyor ve bunu sık sık tekrarlıyor buda büyük ihtimalle elektrik aksamında şanzumanda problem görünmüo canım yandı araba belimi büktü tiskindim artık arabaya basmaya korkuyorum acaba bişi olacakmı diye oturuyorum koltuğuna.. çok rahat yola gidişide çok güzel ama bi masraf çıkmaya başladığı zaman sömürüyor insanı yaf ben arabayı alalı 2 hafta oldu 2 haftadır sanayideyim yaf perişan olduk allah hiçbirinize yaşatmasın benim yaşadıklarımı ne diyeyim

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

geçmiş olsun.

aşağı tükürsen sakal yukaru tükürsen bıyık durumuna girmişsin. ya zararın neresinden dönsem kardır diyecek ve arabayı satacaksın ya da bunca masrafı zaten yaptım, biraz daha şartları zorlayıp tamamen elden geçmiş bir arabaya bineceksin. işin zor gerçekten :(

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Merhaba, arkadaşım çok geçmiş olsun. Bende mazda 626 aldım, ilk haftasında kaza yaptım sonra parça alırken ustada felan başıma bin türlü iş geldi. Allah gerçekten kimseye yaşatmasın, bunda da bir hayır vardır deyip geçeceksin ama arabayı alırken kimseye baktırmadın mı?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

teşekkür ederim saolun arabaya masraf yapmışsın biraz daha yap bin diyosun ama bitmiyorki masrafı eldende çıkaramıyorum galericiler biz bu arabaya girmeyiz elimizde şişer satamayız mazda tutulmuyo gibisinden laflar söylüyor bilmiyorum arkadaşlar ya söylediğiniz gibi yukarı tükürsen bıyık aşşağı tükürsen sakal adamlar takasa bile girmiyor internete verdim araba .comda şimdi isterseniz bakabilirsiniz araba çok temiz görünüyor ama gel gelelim motor işte:/ hayırlısı olsun ya vardır bundada bi hayır nasip şans işi arabayı gösterdim hangi motorcuya götürdüysem arabanın motor aksamı iyi dediler ve arabayı aldığım şahıs imamlık yapıyor arabada hiç bir sorun yok diyerek verdi arabasını gerisini siz düşünün birde bizim etimiz ne budumuz ne bu arabaya benim verdiğim 7 milyar benim servetim bağbında... arabayı aldırana kadar ne çektim razı deyillerdi razı ettim şimdi bu olaylar baş gösterince insan hayal kırıklığına uğramanın yanı sıra birde suçluluk duygusu beliriyor sonuçta eski arabayı sattırıp bu arabayı aldıran benim dolayısı ile babamızıda arabasından ettik arkadaşlar benim derdim araba yönünden büyük sizlerinde kafasını şişirmeyim kusura bakmayın allah hiç birinize yaşatmasın bu sorunlar hepiniz çok iyisiniz teşekkür ederim

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra ...

benim 626 bana çok sorun çıkardı 3 milyar masraf ettim şimdi hiç bi sorun yok inanırmısın megane2 nin bile kafasına vuruyo şaştık kaldık sende gerekli masrafaları yaptıkdan sonra arabadan eminim memnun kalcaksın

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra ...
Guest mechanicker

hacıyla hocayla ticaret yapmayacaksın diye boşuna dememişler...ben inanıyorumki o otomobil seni mutlu eder.bakımlarını yaptır arızalarını gider taş gibi olur .araç daha genç yahu!

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...