Jump to content

Ön Koltukların Altındaki Kabarıklıklar

sudef
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaşlar mazda 3'lerde ön kısımlarda ayaklarımızın altındaki kabarıklıklar nedir,bileniniz varmı taban döşemesinin altı yani.İnsanın ayağını rahatsız ediyor,kablolor falan mı geçiyor acaba?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Arkadaşlar mazda 3'lerde ön kısımlarda ayaklarımızın altındaki kabarıklıklar nedir,bileniniz varmı taban döşemesinin altı yani.İnsanın ayağını rahatsız ediyor,kablolor falan mı geçiyor acaba?

bişeyker geçiyor sanırsam oldukça düzensiz oraların tabanı
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Mazda 6 da yok sanırım bahsi geçen kabarıklık değil mi ?

koltugun az önünde pedalların hizasında bi yerde  şekilsiz bi çıkıntı var bizimkilerde
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa.smmm

koltuk altı havalandırması olan tüm mazdalarda var o çıkıntı. ama siz koltuğu çokmu arkaya çekiyorsunuz ki ayağınıza takılıyor. ben de o bölge neredeyse koltuğun altında kalıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Arkadaşlar havalandırma boruları değil benim söylediğim ön paspasların altında taban döşemesinin altındaki kabarıklıklar

iyi işte arkaya havalandırmayı saglayan hava borularının kabarıklıgı olabilir dediler :D dikkat edersen her 2 ön koltugun altında da arkaya hava akışını saglayan kanallar var bana mantıklı geldi Aras ın söylediği
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

iyi işte arkaya havalandırmayı saglayan hava borularının kabarıklıgı olabilir dediler :D dikkat edersen her 2 ön koltugun altında da arkaya hava akışını saglayan kanallar var bana mantıklı geldi Aras ın söylediği

İyide o kadar kabartı olması normal degıl altı ustu bır boru gecıyor garıp geldı bana baska bır sey olabılır

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2 taraftada var kablo yumagı olması zor baska bir sey gıbı geldı bana ayrıca havalandırma olmasıda cok zor cunku sadece bır yerde cıkıntı var

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...