Jump to content

Buda Benim İş Arabam

323-Black
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

2005 model caravelle,şu an 82000 de.Ama bayılıyorum buna,harika bi araba 2.5 tdi motor var,çok seri ve hızlı.6 ileri vites ve 115 beygir filandı heralde

c1mm9.jpg

c2bx7.jpg

c3td0.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2,5 ise 136 veya 174 beygirdir. 115civarı olanlar 1.9'luk.

Ben çok seviyorum bu aleti. Kazasız belasız kullanman dileğiyle :nazar:

136 heralde bizimki,yeni çıkan caravellerde opsiyonel olarak bide 185 beygirlik var onu hiç düşünemiyorum

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Güle güle kullan,ilk zamanlar çok iyiydi bunlar ama şimdi ortalıkta hattinden fazla olunca biraz sıradan olmaya başladı sanki  :)

Abicim işim gereği bmw sinden mercedesine ,ferrarisinden maseratisine kadar kullandım ama bunun keyfi bambaşka geliyor bana :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yakın arkadaşları alıp sağa sola kaçmak lazım bu araçla çok güzel güle güle kullanın :)

Allah cümlemize kaza bela vermesin,araç şirket aracı ama alındığından beri servisteki ustalar hariç marşına benden başka basan olmadı daha :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Abicim işim gereği bmw sinden mercedesine ,ferrarisinden maseratisine kadar kullandım ama bunun keyfi bambaşka geliyor bana :)

Ben genel görüntü olarak demiştim zaten,eminim kullanım zevki,kullanım amacı olarak çok iyi bir araçtır  :)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

abi aracın yan kapısı otomatik kumandadan veya torpidodan açılıyor,herkes manuel sanıp yükleniyo kapıya.kapı koluna auto yazısına bile izin vermedi ya

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

abi aracın yan kapısı otomatik kumandadan veya torpidodan açılıyor,herkes manuel sanıp yükleniyo kapıya.kapı koluna auto yazısına bile izin vermedi ya

Hassas bir patronun var demekki :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

agam senin resimler açılmıyor, onun için ben de kendi iş arabamın resmini koyayım. sabahtan akşama kadar beraberiz bununla ve ne ilginçtir ki bunca senedir hiç tık demedi :D ayrıca ikinci bir tesadüf de iş arabaları genelde vosvos oluyor herhalde :):tey:

264_07_05_08_12_02_09.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...