Jump to content

Mazda Türkiye İnternet sitesi...

dunyamil
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

http://www.mazda-tr.com/ arkadaşlar daha önce verildi ise kusura bakmayın ancak bu sitenin Mazda Avrupa' ya bağlı Türkiye Mazda' nın yeni hazırlık aşamasındaki, son hali verilmemiş sitesi olduğu bilgisi verildi... Şimdilik pek birşey yok, halen yapım aşamasında imiş...  :clap:
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Siteden haberimiz vardı fakat sitedeki ciddi tercüme sorunlardan dolayı ve halen yapım aşamasında olduğundan dolayı haber vermemiştik ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Siteden haberimiz vardı fakat sitedeki ciddi tercüme sorunlardan dolayı ve halen yapım aşamasında olduğundan dolayı haber vermemiştik ;)

Niye vermediniz zamanında yahu şu www.mazda.com.tr Mermerlerin sitesini görmekten gına gelmişti :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

sen yapmıssın zaten Uygar :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

eksiklerde giderildiginde bizde dünyanın geri kalanına ayak uydurmus olacagız.. site tasarımı olarak genel format bu sekilde, muhtemelen haziran basına yetistirmis olurlar diye düsünüyorum..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bünyamin, bu sitenin kurulacağından ve adresinden Ocaktan beri haberimiz var ama  site açılalı 1 hafta oluyor. Uygar'ın dediği sebepten dolayı duyurmamıştık yine de teşekkürler :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bünyamin, bu sitenin kurulacağından ve adresinden Ocaktan beri haberimiz var ama  site açılalı 1 hafta oluyor. Uygar'ın dediği sebepten dolayı duyurmamıştık yine de teşekkürler :)

Aslına bakarsanız bu siteyi ilk açıklayan ben değilim, diğer m3fc  de açıklamışlardı, bende buraya aktardım... Yanlız gizli bilgi olduğunu bilmiyordum kusura bakmayın artık... Böyle bir site varmış, arkadaşlarında haberi olsun dedik, bir nebze su serpmek lazım Mazda severlere, herkes daraldı, yavaş yavaş feraha eriyoruz inşallah... :) 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aslına bakarsanız bu siteyi ilk açıklayan ben değilim, diğer m3fc  de açıklamışlardı, bende buraya aktardım... Yanlız gizli bilgi olduğunu bilmiyordum kusura bakmayın artık... Böyle bir site varmış, arkadaşlarında haberi olsun dedik, bir nebze su serpmek lazım Mazda severlere, herkes daraldı, yavaş yavaş feraha eriyoruz inşallah... :)  

Bilgi site açılana kadar gizli idi ama site açıldıktan sonra zaten gizliliği kalmadı. Biz yine de sitedeki hatalardan dolayı duyurmak istemedik insanlar yanlış izlenime kapılmasınlar diye. Mesela orada yetkili servis listesi var ama satış listesi yok muallakta kalmış, ciddi tercüme hataları var v.s.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bilgi site açılana kadar gizli idi ama site açıldıktan sonra zaten gizliliği kalmadı. Biz yine de sitedeki hatalardan dolayı duyurmak istemedik insanlar yanlış izlenime kapılmasınlar diye. Mesela orada yetkili servis listesi var ama satış listesi yok muallakta kalmış, ciddi tercüme hataları var v.s.

Tercüme kötü de olsa emin ol rahatlatıyor böyle şeyler insanı.. Ben bir ara ciddi ciddi satmayı düşündüm çok sevmeme rağmen arabamı... Ortadaki boşluk, Mermerlerin engelleme taktikleri, şu gün geleceğiz, bu gün lansman olacak muhabbetleri, gecikmeler, e hali ile etkiliyor, moral bozuyor.. Ama şimdi en az 2 yıl daha (arabam 1,5 yaşında 2007 model) kullanır sonra yeni m3 alırım diye hesap yapıyorum... Beklediğimize deysin de nema problema yani... 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Valla bizi 13 Ocaktan beri düzgün takip etseydin hiç böyle boşluk, gecikme hissetmezdin :D

İşler yoğun olunca bakamıyorum fazla ancak böyle aradan mesajları bir tarıyorum ne var ne yok die..Neyse Buna da şükür... :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra ...
 Paylaş

• Yeni Oluştur...