Jump to content

Deri Koltuk

MuRDoC_111
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

• Yanıt 121
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• MuRDoC_111

10

• Selman

18

• SeDin

19

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Gönderilen Fotoğraflar

Audi'de öyle bi zorunluluk yok İrfan, bizim A6 lacivert, derisi de lacivert. Ayrıca senin arabaya siyah gider. Griyle krem gitmez bence. Araba siyah olsaydı krem filan olabilirdi...

abi biz kasa degişmeden önce gittik A6 için, yenileri gelmeden eldeki kasalar baya bi ucuzlamıstı diye, bayan elemanlardan biri öyle demişti bize hatta baktık etraftaki arabalara hakkettende öyleymiş falan dedik ama önceden degişikse ya da sonradan degiştiyse bilmiyorum abi ordaki elemanın yalancısıyım yani_bu arada enine boyuna düsündüm siyah daha iyi gider gibi tit. griye_diyorumki acaba kapılardaki kumas kaplı yerlerde sonradan deri kaplanabiliyor mu??yoksa cok garip olur yarısı kumas yarısı deri yakısmaz yani :(

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İstanbul'da bi servis kapıları da kaplıyodu İrfan, hangisi hatırlamıyorum...

Bu arada belki Audi'nin elinde kalan eski kasalar zıt renkli diye öyle demiş olabilirler belki...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

abi biz kasa degişmeden önce gittik A6 için, yenileri gelmeden eldeki kasalar baya bi ucuzlamıstı diye, bayan elemanlardan biri öyle demişti bize hatta baktık etraftaki arabalara hakkettende öyleymiş falan dedik ama önceden degişikse ya da sonradan degiştiyse bilmiyorum abi ordaki elemanın yalancısıyım yani_bu arada enine boyuna düsündüm siyah daha iyi gider gibi tit. griye_diyorumki acaba kapılardaki kumas kaplı yerlerde sonradan deri kaplanabiliyor mu??yoksa cok garip olur yarısı kumas yarısı deri yakısmaz yani :(

kapılara da kaplanıyor
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sedat Abi nin guzusundan bi foto 8)_şimdilik idare edecez bu kadarıyla..tadımlık :clap:

[eklenti sistemin çökmesi sonucu silindi]

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Sedat Abi nin guzusundan bi foto 8)_şimdilik idare edecez bu kadarıyla..tadımlık :clap:

yanındaki guzuda benimki bak ne güzel kardeş kardeş duruolar saka bi yana cidi ciddi deri düşünmeye basladım hatta hazır girişmişken ısıtmalı
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Walla Sedat Abinin deri kaplamayı çok kaliteli yapmışlar yani işçilik iyi. :nazar:Kapı döşemeleride kaplı.

evet maşallahı var dikişler falan sanki arac fabrika çıkışı deri kaplıymış gibi çok temiz işçilik
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Merhaba Arkadaşlar,

Deri koltuk meselesini yeni gördüm.

Deri döşemeyi aracın siparişini verdiğimde deri döşeme istedim, renk katologundan renk seçiminde Merser Koşuyolu sahibinin önerisini dikkate aldım. Koyu renk araçlarda açık renk döşeme tercih edilirse kabin aydınlığına katkısı olur dedi.

Maliyet konusunda ise KDV'li €1000, faturasız €800 seçenekleri vardı. Fatura istemeyip €800'ya yaptırdım.

Fotoğraf konusunu da bu haftasonu halledip buraya eklerim.

Aracın döşemesini arkadaşlar Kasaba toplantısı sonrasında inceleyip beğendiler. Ben pek anlamamakla birlikte döşemeden memnunum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aslında beyaz veya açık krem rengi deri koltuk ve açık mavi veya cam göbeği rengi mi ne öyle cam filmi uygulanırsa mercedesler gibi içi çok ferah olur diye düşünüyorum

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sedat Abi bence 800 gayme çok iyi fiyat.Gördüğüm kadar deri ve işçilik kaliteli artı birde kapı döşemeleride yapılmış. :nazar:

Avro kaymesinden bahseder kendisi, 1500 kayme nereden baksan, senin benim paramla.... :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İlk resimdeki siyah deri koltuk mükemmel durmuş bence de ..

Sedat Abi'nin ki de fotodan göründüğü kadarıyla gayet şık duruyor. Resimleri merakla bekliyoruz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sedat Abi nin guzusunun koltuklarda ısıtma var mı acaba ön koltuklarda bilhassa ???_

İlk resimdeki siyah deri koltuk mükemmel durmuş bence de ..

Sedat Abi'nin ki de fotodan göründüğü kadarıyla gayet şık duruyor. Resimleri merakla bekliyoruz.

Sedat Abi bence 800 gayme çok iyi fiyat.Gördüğüm kadar deri ve işçilik kaliteli artı birde kapı döşemeleride yapılmış. :nazar:

Isıtma yok İrfancığım, dur yine ortalığı karıştırıp "eşeğin aklına karpuz kabuğu" düşürme :)

Yarına (pazar günü) fotolar hallolacak :)

Vallahi Birancığım sen söylemeyinceye kadar ben öyle detaylı incelememiştim. Senden sonra dikişlere bile dikkat ettim, sağolasın :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...