Jump to content

Sahibinden.com'dan Mazda Aksesuarları :)

Musen
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Tekrar merhaba;

Body kitler için tek fiyat: Boyasız ve montaj apartları ile birlikte KDV dahil: 850 YTL

Toplam 4 parça (ön ve arka tampon ekleri ve yan marşpiyeller)

Spoilerler için tek fiyat KDV Dahil: Boyasız : 185 YTL

Sitenizden gelen taleplere aynı fiyata 6 taksit yada %10 indirim uygulayacağız.

İlginiz için teşekkür ederim

Görüşmek üzere

Uğur Ersöz

----- Original Message -----

From: Yalin Caglar Oncel

To: Ugur Ersoz

Sent: Tuesday, May 20, 2008 1:42 PM

Subject: RE: mazda ürün resimleri

--------------------------------------------------------------------------------

From: ugersoz@hotmail.com

To: oncelr1@hotmail.com

Subject: mazda ürün resimleri

Date: Tue, 20 May 2008 13:32:14 +0300

Tekrar merhaba,

Mazdalar için olan tüm ürünlerimizi size gönderiyorum.

Bu ürünlerin hepsi şu anda stoğumuzda mevcut değil çünkü yaklaşık 10 farklı markadan birçok modelin stoğunu tutuyoruz ve bu gerçekten zor.

Her ay fabrikaya düzenli siparişimiz var ve teslim süresi 20-25 günü geçmiyor.

İnceledikten sonra tekrar görüşelim.

Teşekkürler

Uğur Ersöz

İlginizi için çok teşekkür ederim.

Resimleri siteye eklicem mümkünse fiyatlarınıda gönderin onlarıda belirteyim.

Tekrar teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bende şimdi polisetle konuştum ( 0 216 307 91 54). eski mazdaların tüm modellerinin spoileri olduğunu yenilerden de kadirin bahsettiği gibi mazda 3 ile ilgili bir çalışma yapmışlar sadece. mazda 6 içinse örnek ölçü aldıktan sonra herkese yapabileceklerini söylüyorlar spoiler fiyatları 150 civarı..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yalnız polisette satılanlar plastik mi yoksa fiber mi?? yani servis onlara soruyosa tahminim yan sanayisi yani fiber olanı icin soruodur,, yoksa poliset orjinalin yani plastik spoilerın aynısını mı satıyor??

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu firmaylada görüşürür pazarlık yaparız isteyen olursa...İlgili bir esnafa benziyo anında cevap attı.Tabi gene zevk ve bütçe meselesi.Araştırmalarımıza devam edicez :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

yalnız polisette satılanlar plastik mi yoksa fiber mi?? yani servis onlara soruyosa tahminim yan sanayisi yani fiber olanı icin soruodur,, yoksa poliset orjinalin yani plastik spoilerın aynısını mı satıyor??

bendeki spoiler  poliset ve çok dandik
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

o yüzden sordum işte, burdan yola cıkarsak poliset ya da diger yan sanayi ürün fiyatlarının orjinal ürün fiyatlarıyla karsılastırılması bana dogru gelmiyor.. sonucta servistekiyle aynı kalitedeki yani orjinal bi ürünü polisete ya da diger bi yan sanayi üreticiye gidip servisten daha ucuza almıs değiliz.. öyle olsaydı tamam servisten alıp kazıklanıyoruz diyebilirdik ama orjinal ile yan sanayi yapımı ürünler aradaki malzeme kalitesi cok belirgin..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...