Jump to content

Yeni Megane III

Guest BarisMak
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

alman olacak araba alman.. fransız devlet büyüğü ile diğer devlet büyükleri bir masada otururken, alman devlet büyüğü geldiğinde sadece fransız neden ayağa kalkmış biliyorsunuzdur :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 45
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

3

• Superas

6

• emredeler

3

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Gönderilen Fotoğraflar

İzzetim sen bu arkadaşlara bakma Renault güzel arabadır, hele hele renault 19 bi tanedir, bilirim 3 sene kullanmışlığım var tank gibi arabadır. :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu sefer dışı fena değil bi sonraki megane 4 e artık içini de becerebilirlerse gözüme girerler herhalde :) fransız faciası yine de, arkadaşım da şu an ki meganından çok şikayetçi abs devamlı devre dışı kalıyor, bu da gerçekten çok skat bi durum insanı zor bi drum da bırakabilir. Götürmediği serviste kalmadı halledemiyolar.

Neyse bu arada ben artık kafaya çok fena koydum Audi A5 i, alet inanılmaz olmuş ya, F1 e giderken görmüştük bi tane kırmızı 3.0, hatırlar mısın Burak Abi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İzzetim sen bu arkadaşlara bakma Renault güzel arabadır, hele hele renault 19 bi tanedir, bilirim 3 sene kullanmışlığım var tank gibi arabadır. :)

Aynen abi. Ben de Parkorman'ın önündeki ışıklarda uyuyup kırmızıda geçip bi Nissan jeepe göbekten girmiştim o arabayla. Çok sağlam olduğunu tecrübe etmiştim :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

aman TANRIMMMMMMMMMM bune cırkınlık bu ne kustahlık boyle ben bu arabaları sevmedım 93 model mazdam var ama bu arabayla degısırım ama satarım hemen ıgrenc yaw arabası zevksüzlük sahıbı

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...