Jump to content

Yeni Megane III

Guest BarisMak
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

• Yanıt 45
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

3

• Superas

6

• emredeler

3

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Gönderilen Fotoğraflar

neresi güzel ya.. iğrenççççç her zamanki gibi.. o kapılardaki siah şerit ne ya..

valla renault'nun kendi çalışanları bile (servis çalışanları) bu son kasayı kesinlikle tavsiye etmiyor.. bir sürü arıza çıkıyormuş.. yine en iyisi için 2000 yılındaki kasa diyolar..bizi engellemiştiler değiştirip de yeni kasasını almayalım diye..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

O siyah şeridin bir benzerini geçenlerde başka bir arabada gördüm ama tam olarak hatırlamıyorum yalnız benim gördüğüm kromdu ve bundan daha güzel duruyordu. Arkası Citroen C4 ü çağrıştırdı ama önünü hiçbirşeye benzetemedim :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

megane kullandım ki bana ait galeride çekilmiş fotoları da görebilirsiniz. hatta megane'nin full + full versiyonu (makam arabası) idi. şimdi gelip sıfır megane verseler kendi mazda'm ile değişmem emin olun. üste para verseler belki olur :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ya ama çok çirkin yaaaa :D :D tutamıyorum kendimi :D

Helin haklısın valla,bunlara bakıp benim 2004 mazdamın halen ne kadar güzel olduğunu anlıyorum O0;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

sonra da servisle yakın akraba olursun..

bak şimdi.. bizim 2000 model megane.. ilk 2 senesinde olanları sölüyoum..

arabanın beyni diye nitelendirilen kompressörü çöktü, değişti.

Klima kompresörü bozuldu.. ne ısıtıyor ne soğutuyor, 6 senedir yapamadılar, yapılmıyor.. parça değişse de önce çalışıyor bi kaç hafta sonra bozuluyor.

debriyaj teli koptu daha 3. ayda.

teyp çalışmaz oldu, kasetleri boğuk boğuk çalıyor

radyatörden su sızıyor

yolcu hava yastığı kendi kendine arıza yaptı.

motorda yine adını unuttuğım bi kaç şey değişti..

ama benim mazdam 4. senesinde ve hiç bir mekanik sorun yaşamadım.. tek bir tane bile bir arızası olmadı.. bilmem anlatabildim mi :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

oh oh maşallah tahtaya vur da allah nazardan korusun.. işte bundan dolayı megane ile kendi arabamı değişmem dedim. çünkü hiç sorun yaşamadım kaza harici yapılanlardan başka.. bir de kaç yaşında araba ya lastik değişiyorum ya da yürüyen mekanik aksam o da çukur felan dinlemeden girdiğim için ama lastikler yenilendi artık daha dikkatli şoför olacağım :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

magane 2 den daha da kotu olmus ... aslınd 2 nı cıktıgında goruntu olarak fena degıldı ama .ç goruntu ve işcılık rezalettı ... sonunda hemen 3 oluverdı zaten :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...