Jump to content

Yol Bilgisayarı, Kalan Km Göstergesi

Burak
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaşlar, birşey dikkatimi çekti . Benim yol bilgisayarı kalan km 50 nin altına düştüğü zaman - - - - şeklinde gösteriyor. Biliyorum Mazda3 lerde böyle bir durum yok Mazda6 larda hiç dikkat eden oldu mu ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Peugeot-Opel 30 km. altını göstermiyordu diğerleri 50

Sağolasın. Benim için sorun değil . Ne olduğunu anladığım için artık dert etmem. Eskiden bir problem gibi algılıyordum ama Mazda3 te durum farklı olunca diğer Mazda6 sahiplerine sorayım dedim..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sağolasın. Benim için sorun değil . Ne olduğunu anladığım için artık dert etmem. Eskiden bir problem gibi algılıyordum ama Mazda3 te durum farklı olunca diğer Mazda6 sahiplerine sorayım dedim..

Laguna'da aynı durumda yakıt bitmek üzere deyip duruyor dk.başı :D

menzil 0 landıktan sonra 50 kmye yakında gidiyor benimki hatta benzin ibresi iice eksiye dogru geçiyor :D

Açlıktan kemikleri sayılıyordur uzaktan senin arabanın :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

abi benim bilgisayar son zamanlarda buna benzer bisey yapıyor.. önceden yoktu.. bilgisayarda kalan km kısmında bir kez 0ın altına düsürdüm o andan itibaren böle yapmaya basladı. şöyleki benzin alıyorum 50 milyona kalan km 100ün istinde bi rakam gösteriyor sonra benzin bitmeye yani sıfıra yakın ya da sıfırın az altında iken gidiyorum 20ytl benzin atıyorum ama bilgisayar hala sıfır gösteriyor.. Bülent Abi ye sormustum ben abi sende de öylemi diye yok deil biraz fazla doldur demisti,, gittim 50ytl doldurmustum düzelmisti.. ama aynı durum haala devam ediyor.. yani depoda sıfır civarı km lik benzin kaldıgı vakit 20ytl benzin doldurdugumda bilgisayar sallamıyor o benzini :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arabaların çoğu 20 liralık benzini benzinden saymıyor. Örneğin benzin lambası yanar yanmaz 20 liralık benzin alınca sönmüyor yine de :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

abi benim bilgisayar son zamanlarda buna benzer bisey yapıyor.. önceden yoktu.. bilgisayarda kalan km kısmında bir kez 0ın altına düsürdüm o andan itibaren böle yapmaya basladı. şöyleki benzin alıyorum 50 milyona kalan km 100ün istinde bi rakam gösteriyor sonra benzin bitmeye yani sıfıra yakın ya da sıfırın az altında iken gidiyorum 20ytl benzin atıyorum ama bilgisayar hala sıfır gösteriyor.. Bülent Abi ye sormustum ben abi sende de öylemi diye yok deil biraz fazla doldur demisti,, gittim 50ytl doldurmustum düzelmisti.. ama aynı durum haala devam ediyor.. yani depoda sıfır civarı km lik benzin kaldıgı vakit 20ytl benzin doldurdugumda bilgisayar sallamıyor o benzini :D

az evvel dediğim olaydandır o da  0 km den sonra kullanınca bilgisayarın görmediği kısmı kullanıon 2o ytl de gördüğü kısma gelmesine yetmio 0 gösterio o yüzden :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

aynen bende de var o sorun İrfan.. hatta ilk çeyreğin yarısına kadar doluyor nerdeyse ama menzil 0 gösteriyo yine de :) ilk bunu gördüğümde 3 sene önce falan, amanın araba bozuldu demiştim :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Evet Kadir kitapçıkta yol bilgisayarı için alınması gereken minimum miktar belirtilmişti onu hatırlıyorum ama 50 km ve altı ile ilgili birşey okumamıştım. Sağolsun aracın 1. sahibi klavuzu atmamış akşam bir daha bakayım bakalım birşey var mı..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

Yok artık..

Hor görmeyin,

ördekte de yok uyarı ışığı, ABS, airbag ve klimayla birlikte bunu ve kapı eşiği ışığını da araklamış lavuklar :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Hor görmeyin,

ördekte de yok uyarı ışığı, ABS, airbag ve klimayla birlikte bunu ve kapı eşiği ışığını da araklamış lavuklar :D

ördegin nesine gerenk zaten :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...