Jump to content

Büyük iş başardınız...

tarikumac
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

eger bı yerden kıvılcım gorup ustune gıdebılıosanız basarı ıstıosunuz demektır

eger bı yola bas koyuluosa bselere sevdalar sozkonusudur

oncelıkle yurudugunuz yolda hepınızı tebrık edıorm!

yurudugunuz yollar nelermı..

evet belkı herkes bu ortamın olusmasına faydası oldu ama nıyetler ıyıydı

oncelıkle attıgınız adımlar ıcın yenılıklerınız ıcın kurdugunuz bu ortam ıcın yurudugunuz her adım ıcın saolun ,

bugun belkı hayal olan bıse olduysa bunda basarınız ııcın bence butun forumun emegı gecen herkesı sole bı durup alkıslaması gerekır

nazarlardan korusun dıede kıskanmak lazım

bole bı lansmana bole bı organızasyona bıreylerı deıl bızı temsıl ederek gıdebııldıysenız dınlendıysenız soru sorabıldıysenız cok saglam adımlar atıp yurumusunuz demektır

forumu bılmem ama mazda ısmının ınternet denen sanal alemde koskocaman gercek bı halıne getırebeılen ve bu tanıtım konusunda toplantılar konusunda ve 5 hazıranın onemını hıssettırdıklerı ıcın bızı temsıl ettıklerı ııcın ben kendı adıma koca bı tesekkur etmem gerek... cogu forumun ulasamıcagı bısedır..

emegınız ıcın saolun! tekrar tesekkur edıorm herkese 5 hazıran ve sonrasındakı emeklere...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Tarık'a bende katılıyor ve teşekkür ediyorum,bu yol gönül yolu ki öyle olmasa bu kadar büyüyüp buralara gelinmezdi,emeği geçen tüm form üyelerine teşekkürler  :)

Bu büyük Mazda ailesinin bir ferdi olmaktan çok mutluyum  :nazar:  :nazar:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arkadaşlara bende  katılıyor ve teşekkür ediyorum. Bu büyük Mazda ailesinin bir ferdi olmaktan bende çok mutluyum ve daha nice zaman bir arada olmayı diliyorum. Allah nazarlardan korusun... :nazar:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

O arkadaşlar ile muhatap alınıp alınmamak konusunda ufak bir tartışma geçmiş idi yakın zamanda aramızda... Öncelikle özür ve teşekkürler, İlk mesajın altına en içten dileklerimle bende atıyorum imzamı...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

O arkadaşlar ile muhatap alınıp alınmamak konusunda ufak bir tartışma geçmiş idi yakın zamanda aramızda... Öncelikle özür ve teşekkürler, İlk mesajın altına en içten dileklerimle bende atıyorum imzamı...

forum ortamında yüzyüze konuşamadığımız için karşımızdakinin yazdıklarını nasıl bir ifadeyle yazdığını göremediğimizden olabilir böyle ufak tefek yanlış anlaşılmalar :)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Tarık tebrikler.. Gayet güzel ve hoş tespitler ve hepimiz bunun farkındayız.. bunu destekledik, hep birlikte olduk, ilerledik ve güzel yerlere geliyoruz artık.. Emeği geçen herkese Teşekkürler.. :nazar: :nazar: :nazar:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Tarık, hakkaten okurken tüylerim diken diken oldu.. Herşeyi çok güzel dile getirmişsin.. daha ne söyenebilriki.. Burdaki herkesin emeği, herkesin içindeki heyecan, herkesin mazda'yı bir adım daha ileri götürebilmek için gösterdiği çaba her markanın hayal ettiği bir tutum. Ama mazda sevenler olarak başladığımız bu yolculuk bizi sımsıkı dostlukların kurulmasına kadar götürdü, o da yetmedi bu yolculuk bizi en tepeye ulaştırdı. Bunda hepimizin emeği hepimizin heyecanı ve isteği var.. Hepinizi çok seviyorum ve hepinize ben de çok teşekkür ediyorum :):nazar:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

sizi 15 Hazirandaki Mimaroba Özydın bayisindeki buluşmamıza bekliyoruz. Gelirseniz çok seviniriz :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben de Tarık'a kelimesi kelimesine katılıyorum. Forumun bu seviyeye gelmesinde katkısı olan herkesi, özellikle de kurucuları tebrik ediyorum :nazar:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Tarık senin nezdinde tüm forum üyelerine ben de teşekkür ederim. Lafı uzatıp birçok şey söylemek mümkün ama ben kısaca şunu söylemek istiyorum. Ben işin sadece teknik kısmını yürütüyorum, burayı bir aileye çeviren sizler ve sizlerin güzelliği.

Eğer bu ortam oluşturulmamış olsa biz ne kadar uğraşırsak uğraşalım bu ilgi ve yakınlığı Mazda'dan göremezdik.

İyi ki varsınız . Burada geçirdiğim her saniye buna değiyor...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben şahsen unutmuştum :) .. Herkes birbirini yavaş yavaş tanıyor. Emin olduğum birşey var ki yüzyüze ilk görüştüğümüzde bu tür yanlış anlamalar giderilecek ve birbirimizi daha iyi anlayacağız. :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hatırlıyormusunuz galiba forum kurulduktan birkaç ay sonraydı.. herkes( evde biz pc başındayken evdeki diğer insanlar) bilgisayar bağımlılığımızı sorguluyordu :D yani ben hatırlıyorum evden gelen şikayetleri döküyorduk buralara.. :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

sizi 15 Hazirandaki Mimaroba Özydın bayisindeki buluşmamıza bekliyoruz. Gelirseniz çok seviniriz :)

Halı saha ve Özaydın buluşmaları işlerden kaçabilirsem her ikisine de gelmeyi düşünüyorum ancak tabi son anda belli olacak gibi... Halı saha 12 yi tamamlamaz ise eksik kişi yerine gelebilirim, olmadı izlemeye... :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Halı saha ve Özaydın buluşmaları işlerden kaçabilirsem her ikisine de gelmeyi düşünüyorum ancak tabi son anda belli olacak gibi... Halı saha 12 yi tamamlamaz ise eksik kişi yerine gelebilirim, olmadı izlemeye... :)

sayı tamamlansada gel biz muhabbet eder kötü oynayana taş atarız beraber :D :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...