Jump to content

Subaru Forester

dundaralp
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Evet arkadaşlar güzel bi birlikteliğin sonuna geldik gibi subaru forester 99 model 2.0 190 hp lik bir araç buldum aracı abim aldı denemek için haftaya geitrip mazdayı götürecek bi aksilik çıkmazsa..Bu araç hakkında bilgisi olan varsa paylaşırsa çok sevinirim teşekkür ederim...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

Bugün lpg dönüşümü yapılan bir Forester Turbo'yla teste çıkma fırsatım oldu. Otobanda yaklaşık 40-50 km. kullandım ve sonuç mükemmel :) Daha önce kısa mesafe kullanmıştım anlamamıştım ama bu sefer acayip keyifli geldi :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

Lpg takıldı araca fakat ben memnun değilim gazı geç alıyor ve benzindeki performansı vermiyor...Acaba diğer taktıran arkadaş hangi marka taktırdı keşke görebilsem onun aracını ve ne yaktığını bilsem...Sakin kullanımda 0.20 yakıyorum lpg de...Geçen hafta Çeşmeye gittim geldim uzun yolda yormadı hiç ve çok keyifliydi...bu ara blow off düşünüyorum araştırıyorum otomatik vitese nasıl olur diye aracın özelliklerini daha tam bilmediğimden öğreniyorm yavaş yavaş..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Lpg montajında gaz enjektörleri emme manifolduna girerken doğru açı verilmediyse bunu ayarla düzeltme şansı yoktur fakat bunun haricindeki çoğu sorun rahatlıkla çözülebilir. Bir de aracın lpg dönüşümü yapıldıktan sonra ortalama 1000 km. ilk kullanımda böyle sorunlar normaldir. Bu süreçten sonra yapılacak ayarlarda teknik verilerin düzelmesi mümkündür.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aracı alalı 1 ay oldu 1000 km yi de çoktan geçtik bakalım biraz daha kullanalım sonra yapacağım bişeyler..Heralde aracı aldığımızdan beri bi 8.000 km yaptık :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aracı alalı 1 ay oldu 1000 km yi de çoktan geçtik bakalım biraz daha kullanalım sonra yapacağım bişeyler..Heralde aracı aldığımızdan beri bi 8.000 km yaptık :)

Lpg taklılalı kaç km oldu? İlk takıldıktan 1000 km. sonra ve her 10.000 km.de bir bakım ve ayar yaptırmak gerekir diye 1000 km. dedim

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Lpg taklılalı kaç km oldu? İlk takıldıktan 1000 km. sonra ve her 10.000 km.de bir bakım ve ayar yaptırmak gerekir diye 1000 km. dedim

Lpg takılalı işte 8.000 km oldu :) Hımm ben o zaman 10.000 de yine baktırayım...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Lpg takılalı işte 8.000 km oldu :) Hımm ben o zaman 10.000 de yine baktırayım...

10.000 km. bakımı yaptırmazsan garanti dışı kalır

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

dundaralp abı ya hıc karsılasamadık bu aralar msn harıç:D:Dforester nası ya soramadım motor olarak 195 hp dı ama performans nası???bu arada yıne yol yapma hastalıgın baslamıs senın bunda da bı 170.000 yaparsın heralde:D:D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

dundaralp abı ya hıc karsılasamadık bu aralar msn harıç:D:Dforester nası ya soramadım motor olarak 195 hp dı ama performans nası???bu arada yıne yol yapma hastalıgın baslamıs senın bunda da bı 170.000 yaparsın heralde:D:D

Haftaya izmite damlarım  sınavlarım var da bu ara..PErformansı gayet iyi gelince deneris bi ama benzinde lpg de verim alamadım henüz..araç zaten aldığımızda 170.000 km de idi..Dün abim kendi arabasını bıraktı o arabayı aldı önce Sinop ordan da Elazığ yapıp geri gelcek :D Sanırım 300 bin olur bu gidişle 1-2 seneye kalmaz :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...