Jump to content

Renault Koleos 2009

NeBiAnd
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

hayatımda bukadar zevksız ve aceleden uretılmıs bı araba daha tanımadımkıa sportage hyundaı santa fe nedır yanı anlamıormkı hepsınden daha daha kotu ya

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aman yarabbi bu ne takoz bir araçtır öyle :( bu ne zevksizlik abidesi bir başyapıt-ül tasarımdır :(:D Yanlız emin olun istanbul trafiğinde çok görecez bu takoz araçlardan :(

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aman yarabbi bu ne takoz bir araçtır öyle :( bu ne zevksizlik abidesi bir başyapıt-ül tasarımdır :(:D Yanlız emin olun istanbul trafiğinde çok görecez bu takoz araçlardan :(

abi buna benzer araçlar cirit atıyor zaten  :D  hyundai tucson  kia sportage  :tey:
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

memleketimizde bunca clio niye var hep kendime sormuşumdur, üzülerek :(

bunlara araba demeye dilim varmıyo, şirketin clio yu kullanırken , yapan arkadaşların ve bizde de kiralayan arkadaşların kulaklarını çınlatıyorum bol bol :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bugün küçük biraderin Mareasını aldım böyle takoz bi araba olamaz ya resmen vites geçişleri iğrenç tekme tokat geçiyo :( Debriyaja basarken sol bacağımın ağrıdığını hissettim :( Ben anladım ki iyi de olsa kötü de olsa Japondan şaşmayacan arkadaş... Valla benim 90 Mod. 626.yla takas edelim dese hayatta vermem arabamı :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bizim araçların kıymetini bilmek için arada başka arabaları kullanmakta fayda var demekki :) Allah daha iyilerini versin ve gördüğümüzden geri koymasın diyorum :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...