Jump to content

Mazda 6 - 2009 US-spec

unalhus
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Mazda'nın Usa sitesinde Mazda 6 nın görüntüleri farklı geldi bana, açıkçası çok daha çekici, acaba farklı kasa mı çıkarttılar Amerika için, yoksa fotoğraflar mı aldatıyor?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 40
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

5

• Gökhan

4

• emredeler

6

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Gönderilen Fotoğraflar

Hüseyin, Mazda Amerika'da ayrı bir üretim gerçekleştiriyor. Orada emisyon, motor hacmi gibi sıkıntılar olmadığı için daha kaslı araçlar üretiliyor ve oraya özel oluyor çoğunlukla. Bu sebeple araçların biraz farklı görünmesi normal . Bizim de çok hoşumuza gitmişti Amerika için üretilen Mazda6 ama motor hacmi çok büyük ve o araçlar Avrupa ya gelmiyor..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

çok üzüldüm bu habere :'(, çünkü ilk fotografları www.mazdausa.com adresinden  görüştüm ve çok etkilenmiştim, kısmetse cuma günü görücez bayiide Avrupa 6 yı, inşallah hayal kırıklığı olmaz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra ...

2009 Mazda 6 US-spec

Mazda 6 US-spec - 2009 Model: Belirli bir biçimde , kuzey amerika için geliştir . o all-new mazda 6 miras al ve geliştir o sportif stil verme ve muhteşem sürme performans in o ilk nesil mazda 6 . North-amerıcan , geniş vücutu özellikleri modeller ve özellik karşılamak için büyük motor yerinden çıkarması , north-amerıcan pazarı v.talep et:n.talepir . Taşıma ve konfor , aynı zamanda north-amerıcan yol condıtıons için en iyi şekilde kullanıldılar .

"followıng Cx-7 ve cx-9 o 2009 north-amerıcan mazda 6 ol o üçüncü model . tasarlanıl . Belirli bir biçimde engıneered North-amerıcan müşterilerimizin ihtiyaçları karşılamak için " , danıel ti söyledi . Pazarlama ve denizaşırı satışlardan toplanan gelir miktarının yetkisiyle morrıs , mazdanın kıdemli yönetim ikinci kaptanısı "the Mıdsıze kapalı otomobil parçası , son derece rekabete dayalıdır ve mazda 6 , endüstride en iyisi taşıt aracıların bazıları bir zorlukla karşı karşıya olacak .

"the all-new mazda 6 teklif bol miktarda mazda in karakteristik zoom-zoom gereklilik ve biz inan o başar o meydan okuyan north-amerıcan pazar . Müşterilerimizin ihtiyaçlarını yansıtan ürünleri teslim etmek için devam edeceğiz ve hedefleri başarmak amacıyla inşa mazdanın marka görüntüsüsü , mıd-term mazda ilerleme planımızda yola çıkar . "

o all-new north-amerıcan mazda 6 ol . Mazdanın yenice ile güçlendirilmiş 2yi geliştir . Motor ve 3 5-lıter satır içi four-cylınder ( ı4 ) 7-lıter v6 motoru I4 motoru , şimdiden mevcutdur . Avrupalı ve japon mazda 6 modeller ve v6de söz ver bir neşeli bin . Düz gelerek Yıl , mazda cx-9nin 2008 north-amerıcan kamyonudan Manual-shıft modu ile sıx-speed kullanım kılavuzu ve fıve-speed otomatik şanzumanı , ı4 motoru için mevcut olacaklar . V6 , manual-shıft modu ile sıx-speed otomatik şanzumanına birleştirilecek . o north-amerıcan mazda 6 ol mevcut sadece olarak a four-door kapalı otomobil .

post-19-141695268734_thumb.jpg

post-19-141695268742_thumb.jpg

post-19-141695268749_thumb.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mazda 6 US-spec - 2009 Model: Belirli bir biçimde , kuzey amerika için geliştir . o all-new mazda 6 miras al ve geliştir o sportif stil verme ve muhteşem sürme performans in o ilk nesil mazda 6 . North-amerıcan , geniş vücutu özellikleri modeller ve özellik karşılamak için büyük motor yerinden çıkarması , north-amerıcan pazarı v.talep et:n.talepir . Taşıma ve konfor , aynı zamanda north-amerıcan yol condıtıons için en iyi şekilde kullanıldılar .

Abi Allah aşkına ne diyor burada? Okumadan kopyala yapıştır mı diyor Abi. :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

arkadaşlar yeni mazda 6 kullanıcısı olarak diyebilirm ki alet aynı alet biraz süslemişler hepsi o. egzostlar güzel olmuş. hacimden bahsetmiyorum tabii :)sadece şekil şemal çok farklı değil. bu hale getirilir kolayca.:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Abi Allah aşkına ne diyor burada? Okumadan kopyala yapıştır mı diyor Abi. :D

Valla ben de heç bişey annamadım(Latince bilmiyorum). Resme bakıp konuştum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...