Jump to content

Mazda 3000 Motorize Screen

Guest flycat
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Guest uyumsuzelement

Avustralya'da direksiyonlar sağda.. Uyar mı bizimkilere ? Muhtemelen düğmeler ters olacaktır..

düğmenin ters olmasından ziyade, çıtaları tutan kulaklar ters olacak eşit aralıkta ise bu kulaklar sorun yok deilse montaj sonrası siyah parlak çıtayı takamassınız torpidonun üstüne
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

aynısı var benim arabada  dokunmatik olmadıgından navigasyon için farklı uygulamalar gerekiyor ben araca pc kurmayada karar verdim yakında yeni procelerle çıkarım karşınıza düğün de geçti sıkıntı kalmadı :D :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

aynısı var benim arabada  dokunmatik olmadıgından navigasyon için farklı uygulamalar gerekiyor ben araca pc kurmayada karar verdim yakında yeni procelerle çıkarım karşınıza düğün de geçti sıkıntı kalmadı :D :D

Acaba...Gerekli izinleri aldın herhalde Bülent... :D :D :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Acaba...Gerekli izinleri aldın herhalde Bülent... :D :D :D

valla sisteme evlenmeden başlamıştım zaten, o zamanda kapris, surat asmalar vs lerle karşılaştık ama yılmadık izine gelince söz konusu bile değil artık araban benden kıymetli triplerine evet kıymetli diye cevap alacagını bildiginden tripte yapmıyor :D :D :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

valla sisteme evlenmeden başlamıştım zaten, o zamanda kapris, surat asmalar vs lerle karşılaştık ama yılmadık izine gelince söz konusu bile değil artık araban benden kıymetli triplerine evet kıymetli diye cevap alacagını bildiginden tripte yapmıyor :D :D :D

Bizede bi ara brifing verirsin artık bizde senden feyz alalım,guzu kendini çok çıplak hissediyor... :D :D :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Bizede bi ara brifing verirsin artık bizde senden feyz alalım,guzu kendini çok çıplak hissediyor... :D :D :D

bu ekran, geri görüş ve dvd için ideal lakin benim gibi çıtayı yükseltiyosan sürekli bi noktada yetersiz kalabiliyor gerçi hepsinin çözümü var ama ben pimpirikli ve kıl bi adamım herşey 4 4lük olmalı bana göre o yüzden agırdan devam ediorum çalışmalara :D :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

şimdi tam topic açılacak konu valla eşler sevgililermi önemli yok guzularmı :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

şimdi tam topic açılacak konu valla eşler sevgililermi önemli yok guzularmı :D

hepsinin yeri farklı tabiki ,kendilerini, arabayla mukayese etmeleri zaten baştan yanlış
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
 Paylaş

• Yeni Oluştur...