Jump to content

Motor Tıkanma Sorunu (98 Practica)

Guest DRIVER
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

hani derler ya hasta olacak adamın doktor ayağına gelirmiş, bunun gibi bişey olmuş senin olay arabana tekrar ısınman sevindirici :) 

mazda bu kendisini sevdirmek için biraz arayı soğutur ki bir daha hiç ayrılmamak için  :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

hani derler ya hasta olacak adamın doktor ayağına gelirmiş, bunun gibi bişey olmuş senin olay arabana tekrar ısınman sevindirici :) 

mazda bu kendisini sevdirmek için biraz arayı soğutur ki bir daha hiç ayrılmamak için  :D

valla harıkasın :) ıyı guldum

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

slm arkadaşlar emre alem adamsın  gelmiş  sin benim dükanın önüne  adem usta nerde diye soruyorsun direksiyonu sol çevirsen zaten garaja gireceksin harbiden tam tesadüv oldu  ;)

arkadaşlar emrenin araba zaten benim bildigim bir arabaydı  internetten bakarken ilanlardan tanıdıgım bir araçtı ve daha önce satın almak için bile bakmıştım bu arabaya  arabası gerçekten çok orjinal bir araba ve her yeri düzgün  kırık çıkık yok yani göz hoş gelicek çizgilerde  :nazar:

sorununa gelince araçta 1 yada 2 nci vites vark etmez hangisinde olursa olsun arabada bir elektirik kesme var gaz asılıyorsun tam vites alıcan araba elektirigi kesiyor ve gaz pedalı boşa çıkıyor motor gaz yemiyor sorunu buydu  O0

ben bujilerini temizledim kontrol amaçlı  distribütör kapagı taktım  tevzi makarası temizledim  motor ayarlarını yaptım ve bir adet benzin pompası taktım

sonra dedik hadi bakalım emre bi test edelim sonuç ne  yola çıktık  oda ne benzin bitti yolda kaldık  :tey:telefonuda dükanda bırakmışım ne yapıcaz yoldan birindeb rica ettik ve garacı aradım çocuklardan hemen bize benzin getirin dedim ve 5 dakikaya benzin geldi ve arabamız çalıştı test sürüşüne devam ettik  araç düzeldi her han gi bir sorun yok sıkıntımız giderildi :) tabi ben  emreye bugün akşama kadar musade ettim iyice kullan test et gel konuşalım sonuç ne bu gün gelicek akşam görüşücez O0

bu arada emre benzinsiz gelme malum gene kalırız yolda... :D

arkadaş bu arda size digecegim enjeksiyonlu  elektirik pompalı arabalarda  kesinlikle benzin ışıgını yakmayın pompa depoınun içinde benzin görmedigi zaman yada az benzin oldugu zaman benzin pompasının bir tarafı ıslak bir tarafı kuru kaldıgı zaman bunuda sürekli böyle ışık yakarak kullanıyorsak o pompa yakın zamanda bozulacak demektir  yani demek istedigim ışık yakmayın  pompanıza zararlı  en az her  zaman deponuzda 30 ytl lik benzin olsun ....... :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bizde eski model enter traktör vardı. Dut çubuğuyla ölçerdik. :D

one beya? dut cubugu,,yıne guldum ya..allahta senı guldursun..

adem ustadan allah razı olsun..araba suan ıyı .. soyledıklerıde beni kendıme getırdi mıde bulandıran sınegı avladık..:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...