Jump to content

Hararet Korkuttu Yardım???

626 GLX HB AT
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

slm arkadaşlar evet mustafa abi orda eksik olan şu arabanın suyu eksilmiş orası tamam ama eksilen suyu tamamlarken hava yaptı motor havasını almak gerekiyordu  o yüzden tekrar ikinci bir eksilme oldu  ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

slm arkadaşlar evet mustafa abi orda eksik olan şu arabanın suyu eksilmiş orası tamam ama eksilen suyu tamamlarken hava yaptı motor havasını almak gerekiyordu  o yüzden tekrar ikinci bir eksilme oldu  ;)

çocukların içme suyu dediğim "küçük pet şişe su" Ademim. ben sadece bir nebze olsun katkısı olsun diye koydum o suyu ;):D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mechanicker

çocukların içme suyu dediğim "küçük pet şişe su" Ademim. ben sadece bir nebze olsun katkısı olsun diye koydum o suyu ;):D

motor duymamıştırda okadar  haraleti olan çocukalrın suyuna olmuş ona üzüldüm :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

slmkardeş bende geçenlerde yaptı.bende 94 model  626 hb var.rampa çıkarken hararet yukselıyordu.bırkaç defa full ledi.sonra yolda kadım.usta getırdık.conta yakmış dedi.tabı 250 iş.çılık 130 conta takımı 30 termostat 40 trıger kayışı 55 yağ 50 taşlama ıle kurtardık.şimdı rampada bı defa daha hararet yukseldı.ama fullemedı..nedendırr çözemedım

çok pahalıya çıkarmışsın arabayı geçmiş olsun 130 conta takımı falan :S

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...