Jump to content

Mazda 2 Xenon Resimleri

mebbasayar
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

• 6 ay sonra ...

bu xenon uygulamasında sadece xenon kiti takıldı sanırım, optik far olmadan xenon uygulamasında ışık çok fazla dağılıyor ve karşıdan gelenin gözünü çok alıyor direkt farların değişimi yapılması lazım mazda2 için, yakında xenonlu optik far kitleri gelecek m2 için ve fiyatları 400-500 arasında olacak.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 yıl sonra ...

bu xenon uygulamasında sadece xenon kiti takıldı sanırım, optik far olmadan xenon uygulamasında ışık çok fazla dağılıyor ve karşıdan gelenin gözünü çok alıyor direkt farların değişimi yapılması lazım mazda2 için, yakında xenonlu optik far kitleri gelecek m2 için ve fiyatları 400-500 arasında olacak.

ben 7000 k taktım gayet memnunum hatta sisleride xenon taktırdım çok güzel görüş açısı yakaladım..ancak optik far olmadığından karşıdan geleni değilde önündekini çok rahatsız ediyor bunuda uzun yola çıktığımda anladım

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

xenon taktırsam mı taktırmasam mı :krrsz:

abi xenon suz bir araba düşünemem.aracımın modeli isterse 86 şahin olsun yine taktırırım.inanılmaz fark var gece yi gündüz yapıyor resmen.özellikle orman yolunda bahçeköy kilyos vs. gece görüşü çok rahat gözleri kısıp yormuyorsun

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sadece yağmurlu havalarda Allaha emanet gidiyoruz  :D net göremiyoruz xenonda  ;D

Karlı ve sisli havalarda her yer bembeyaz oluyor :D Onun için sis farlarının sarı olması az da olsa görmeye yardım ediyor..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...