Jump to content

Xenon ve Shark anten

sem55
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

abi daha arabayı almadık dün bi tane mazda3 bulduk besiktasta onu merbile götürdük bişey varmı diye 60 ytl aldılar neyse arabanın kaportasında bişey cıkmadı yani boya yok degiseni yok dediler sadece mekanik olarak su parcalarda sıkıntılıymıs,2 adet arka kısa kol denge kolu,2 adet amortisör üst takozu,sag üst motor kulagı işte bu parcalar bozukmus...Biyere daha baktırsakmıki ve baktırırsak nere baktıralım....arac su  http://www.arabam.com/ikinciEl/detail.aspx?sid=1442140

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 46
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

11

• emredeler

5

• sem55

12

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

1.5 sene önce 30 YTL almışlardı %100 zam gelmiş demekki. Yine de aklımda birşey kalmasın dersen Koşuyolu Merser'e git diyebilirim  Cihan Ustayı veya Halil'i bul, Burak Abimin selamı var de. Aldığın bilgileri de belirt muhtemelen çok farklı birşey söylemeyecektir ama ustalığına çok güvenirim Cihan Usta nın..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arabanın renk kodunu biliyorum ama adamların sipariş listesinde yok. Mecburen Bülent'in dediği gibi olur olursa..

Zamanında Selman Abi renk kodlarıyla ilgili konu açmıştı

http://www.mazdaclubtr.com/forum/teknik/butun-araclar-icin-boya-kodlari-t730.0.html

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

abi daha arabayı almadık dün bi tane mazda3 bulduk besiktasta onu merbile götürdük bişey varmı diye 60 ytl aldılar neyse arabanın kaportasında bişey cıkmadı yani boya yok degiseni yok dediler sadece mekanik olarak su parcalarda sıkıntılıymıs,2 adet arka kısa kol denge kolu,2 adet amortisör üst takozu,sag üst motor kulagı işte bu parcalar bozukmus...Biyere daha baktırsakmıki ve baktırırsak nere baktıralım....arac su   http://www.arabam.com/ikinciEl/detail.aspx?sid=1442140

bu araç plakasını yanlış hatırlamıyorsam beşiktaşta aynı sokakta oturan birnin aracı.. boyası değişeni olmaması ilginç.. ben bunun tamponun da falan devamlı vuruk görüyordum değişik yerlerinde.. tabi dediğim gibi plakasını yanlış hatırlamıyorsam.. ha tabi kaporta vuruğu önemli bence değil mekanik aksamına göre.. servisin hiç bir yerinde boya yok dememesi üzerine dedim..

yalnız 2004 model için fiyat 28.000 çok değil mi? yani ne güzel piyasa yükselmiş sanki ama bence çok.. tabi siz daha iyi bilirsiniz..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

arabayı dün tekrar bi yere baktırdık orda sag arka camurlugunda boya cıktı tamponlarıda boyalı olabilir dediler fakat plastik oldugu icin cokta emin olamayız dediler.Mekanik anlamda bi sorunu olmadıgını söylediler.Yani o dedigin parcalarda sorun yokmus.Bu arada aracın fiyatı konusunda 25 250 anlastık bugun hayırlısı noter satısını alcaz

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

arabayı dün tekrar bi yere baktırdık orda sag arka camurlugunda boya cıktı tamponlarıda boyalı olabilir dediler fakat plastik oldugu icin cokta emin olamayız dediler.Mekanik anlamda bi sorunu olmadıgını söylediler.Yani o dedigin parcalarda sorun yokmus.Bu arada aracın fiyatı konusunda 25 250 anlastık bugun hayırlısı noter satısını alcaz

demek oğru biliyomuşum :) fiyatı da baya indirmişsiniz :) hayırlısı olsun.. kazasız belasız inşallah :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hayırlısıyla samsuna döndük.Fakat xenon alamadım mtec 8000k xenon almak istiyorum internetten yada bugun bi samsunu dolasıyım bulabilirsem burdan bulamassam internetten alcam.İnternetten alabilecegim ii biyer tavsiye edermisiniz..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...
 Paylaş

• Yeni Oluştur...