Jump to content

94 Mazda 626 Hakkında

mazda 626
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

arkadaşlar benim 94 model mazda 626 var bu modellerin hepsi 2000 motor ama benim 1ç6 16v bu naısl oluyo bi türlü anlıymadık bu konu hakkında bilgisi olan varsa yardım edebilirimi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra ...
Guest mechanicker

muhtemelen aracınız avrupa çıkışlı.avrupada bu tür motor ve donanım seçeneklerine rastlamak mükün. fakat benim aracınızın yani 94 model bir hb 626 nın 1.6 olduğuna pek kafam basmadı.92 den sonra üretilen 2.0 motor kasalar yani japonların deyimiyle yumurta kasaların en düşük motor seçeneği 1.8 ve 1.8t dur. iyi günler.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...
Guest uyumsuzelement

Sizin aracınız 1.8 motordur ancak vergi düşük olsun diye gümrük girişinden 1.6 motor diye geçirildiğini işitmiştim.

o nasıl oluyor 1.8 i 1.6 diye gümrükten geçirmek? madem böyle bişi var kimse 2000- 3000 cc motor vergisi ödemez
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 5 ay sonra ...

merhaba arkadasim...

avatar resminizdeki arac... Mazda 626. 1.8.i.combi coupe dir...yani aracin tam ismi budur... parca alirken MAZDA GE olarak kisaltilir,92 ve 97 modelleri hemen hemen aynidir..sadece 93 modellerde bazilari elektronik cam li bazilari ise manual dir..

araciniz Buyuk ihtimal ile YURTDISI girislidir...gumruklerde memurlar ile arac tacirleri arasindaki pazarliklardan dolayi,bazen motorlari KUCUK gosterebiliyorlar..Buda cok dogaldir..

aracinizla ilgili herhangi bir sorun olursa tekrar yazabilirsiniz...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Semavi dost avrupada 5 kapali araclara combi coupe diyorlar o yüzden coupe olarak adlandirilmisdir, GE modellerin benim bildigim 1,8 2,0 ve 2,5 v6 modelleri var bende ilk defa duydum 1,6......

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ruhsat tescıl tarıhı nedır ordan dısardan gelıp gelemdıgı bulunabılır tabii daha oncedende baska ılden alınıp plaka ve tescıl kayıt degısmedıyse

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...