Jump to content

Mazda 323 Orijinal Teybi

Guest cesmuru
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

ama ılla orjınal dıye bısey yok sadece calıssın kotu bıseyde olabılır ucuz olsun yeter kı

sahibinden.com.a baksana orada 2. el ucuz teypler var hem de mp3 çalarlı filan :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

teyp almanyadan gelmiştir.çok az kullanılmış olup sıfırdan farksızdır.tüm araçlarda bulunan orjinal teyp soketleri uyuyor fakat soketleri yoktur. güzel bir teypdir ve faturalıdır.4 anfi çıkışlı teyp lazım olduğu için başka bir teyp aldım o yüzden ürünü satıyorum. alana şimdiden hayırlı olsun....

ben bağlantılarıda hesapladım fiyatta....yoksa takmak 10 dk...bide 4 anfi çıkışlı teyp lazım diyo o ne... eğer mevcut teyp 2 çıkışlıysa sana gelmeyebilir...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bılmıyom kac cıkıslı adam bıseyler zırvalamıs ama neyse az once babam geldı oda sormus adama 200 demıs takmayla beraber demıs kumandalıymıs teyp sıfır ama bana pahalı geldı sankı

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bir tane de ben almak niyetindeyim. Görünüşe göre en az 6 ay daha kullanacaz aynı arabayı, en azından kasetçalardan kurtulmak gerenk :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

aynen emre abının dedıgı gıbı bızde oyle yapcaz en fazla 6 ay kullancaz arabayı son 6 ayını ıyı gecırsın garıbım.neyse 200 ytl ucuzmu oluyo bana pahalı gelmıstı aslında ama neyse hadı hayırlısı

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...