Jump to content

Istanbul Autoshow 2008 - Mazda 4. Hall de olacak

halil_i
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

İstanbul Fuarcılık efsane otomobil markalarının yeni modellerini OICA ve ODD işbirliğinde pazara sunuyor

Yeni model otomobiller Türkiye’de ilk kez 12. Uluslararası Otomobil Fuarı Autoshow’da tanıtılacak. Otomobil üreticilerinin 2009 model araçlarını görücüye çıkaracağı Autoshow 2008’de Porsche, Ferrari, Jaguar, Land Rover, Mercedes Benz, Chrysler ve BMW gibi ünlü markalar yer alacak.

Otomobil meraklıları 09-19 Ekim 2008 tarihleri arasında İstanbul CNR Expo Fuar Merkezi’nde Autoshow Fuarı’nda buluşuyor. Otomotiv sektörünün iş hacmini artırma amacı güden fuar, Uluslararası Motorlu Taşıt Üreticileri Derneği OICA akreditasyonuna sahip. Autoshow, İstanbul Fuarcılık tarafından OICA ve Otomotiv Distribütörleri Derneği ODD desteğinde düzenleniyor.

200 FİRMA KATILIYOR

İlgiyle takip edilen, Paris ve Cenevre’nin ardından alanında dünyanın üçüncü büyük fuarı olan Autoshow’a bu yıl 200’e yakın firma katılacak. 120.000 m² alanda düzenlenecek organizasyona 650 bin ziyaretçi bekleniyor.

45 MARKA YER ALACAK

Uluslararası Otomobil Fuarı Autoshow’da 45 marka farklı ürünleriyle yer alacak. VW, Porshe, Ferrari, Maserati, Lancia, Alfa Romeo, Saab, Chevrolet, Lamborghini, Bentley, Seat, Auidi, Skoda, Mercedes Benz, Smart, Chrysler, Volvo, BMW, Mini, Land Rover, Jaguar, Toyota, Dacia, Nissan, Renault, Mazda, Hyundai, Mitsubishi, Daihatsu, Suzuki, Citroen, Kia, Fiat, Subaru, Proton, Ford, Peuguot, Honda, Tata, Ssangyong, Samand ve Chery fuarda görülebilecek markalar arasında.

Otomobil tanıtımlarında seçkin kişilerinde olacağı Autoshow, OICA fuarları arasında binek otomobillerin sergilendiği iki fuardan biri olma özelliği taşıyor. Diğer fuarlarda otomotiv yan sanayi, ticari araçlar, garaj ekipmanları, motosiklet gibi özel bölümler de yer alıyor.

2006’da 11.si gerçekleştirilen Autoshow’u 622 bin kişi ziyaret etmiş, fuar sadece binek otomobillerin sergilendiği fuarlar arasında 110 bin m² ile ilk sırada yer almıştı.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 134
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

13

• halil_i

27

• emredeler

33

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

1. ye başkasına mı sözün var :D

O gün kanka elimde 2 davetiye var gelir misin bi arkadaş gelecekti ama aksilik çıktı diye aramazsa bişey bilmiyorum ;D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

O gün kanka elimde 2 davetiye var gelir misin bi arkadaş gelecekti ama aksilik çıktı diye aramazsa bişey bilmiyorum ;D

sen bunu söyledin ya artık bana bir bilet düşer bu çatışmadan inş... :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

sen bunu söyledin ya artık bana bir bilet düşer bu çatışmadan inş... :D

Kankayla iyi geçin :) Dediğim gibi elinde fazladan bir bileti kalır kesin ;D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

sen demişsin beceriksizsin diye ben demedim..   :fiuw: 

Ben dedim de sen bence farklı bi yöntem izle :D Biletin ne zaman kimden geleceği belli olmadığından kimseyle aran bozulmasın ;D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben dedim de sen bence farklı bi yöntem izle :D Biletin ne zaman kimden geleceği belli olmadığından kimseyle aran bozulmasın ;D

sende haklısın :D fazla odaklandım çevremi göremedim bir eleminasyon çalışması işine girdim... öğrenicem ama dayak yiye yiye atacam bi gün.. :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Seni kınayamıyorum bile! Emperyalist eğitimi sonucunda bilinçsiz şekilde yetiştirilmiş,kendini çözememiş ve kapitalist düzenin çarkının dişleri arasına sıkışmış bir zavallı gibi davranma ;D Komprador burjuvazi dedikleri bu işte Çeto ;D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Seni kınayamıyorum bile! Emperyalist eğitimi sonucunda bilinçsiz şekilde yetiştirilmiş,kendini çözememiş ve kapitalist düzenin çarkının dişleri arasına sıkışmış bir zavallı gibi davranma ;D Komprador burjuvazi dedikleri bu işte Çeto ;D

lanet olsun içindeki insan sevgisine... :D :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

fuar yeni yeni yapılırken 99 ve sonrasında biletleri mendil niyetine kullanırken  ;D  şimdi ise euro niyetine kullanıyoruz  :tey:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...