Jump to content

10 bin bakım yağ yağ filtresi hava filtresi

mazda0626
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

arkadaşlar 2000 model mazda 626 nın hava filtresi+yağ+yağ filtresini değiştirdim servis fiyatlarımız %40 düştü indirim falan ayptık dedi ve 140 ytl istedi sizce bu fiyat normal mi?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

castol magnatec 4lt heralde 54 lira

hava filtesi 21  lira

yağ filtesi 5 liraya castol yetkili satıcısında değiştirttim ben.

bence pahalı hala?

visa reklamı gibi oldu :)

Mazdaya binmek PAHA BİÇİLEMEZ :):D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

banada pahalı geldi ayrıca adam bide bu fiyat %40 indirimli fiyatımız demesi anormal ankarada sizler aracınızı hangi servise götürüyorsunuz

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

castol magnatec 4lt heralde 54 lira

hava filtesi 21  lira

yağ filtesi 5 liraya castol yetkili satıcısında değiştirttim ben.

bence pahalı hala?

visa reklamı gibi oldu :)

Mazdaya binmek PAHA BİÇİLEMEZ :):D

Birincisi yağdan yağa kalite farkı var.5w40 veya 5w30 yağ koyduysa fiyat yükselir,yağ filtresi 5 liraya aldıysanız ucuzunda ucuzu çok kalitesiz bir filtredir.Bence çok anormal bir fiyat değil eğer 5w40,5w30 gibi bir yağ konduysa...
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

hyundai'lerin filtreleri bizim arabalara uyuyor. bilginiz olsun :)

özellikle hyundai atos'un filtresi nerdeyse uyuyor ;D familia, lantis practica motorlarına ;) 

bende uzun zamandır ondan kullanıyorum ;D 5000 km de bir yağ ve yağ filitresi değiştiriyorum ;D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Birincisi yağdan yağa kalite farkı var.5w40 veya 5w30 yağ koyduysa fiyat yükselir,yağ filtresi 5 liraya aldıysanız ucuzunda ucuzu çok kalitesiz bir filtredir.Bence çok anormal bir fiyat değil eğer 5w40,5w30 gibi bir yağ konduysa...

benim bahsettiğim yağda 10-40 castrol-magnetect

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

özellikle hyundai atos'un filtresi nerdeyse uyuyor ;D familia, lantis practica motorlarına ;) 

bende uzun zamandır ondan kullanıyorum ;D 5000 km de bir yağ ve yağ filitresi değiştiriyorum ;D

çakkaaaaaallllll... :D

ben de önceki 323 den beri kuzenin orada değiştirtiyorum filtreyi :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

çakkaaaaaallllll... :D

ben de önceki 323 den beri kuzenin orada değiştirtiyorum filtreyi :D

uymasaymış abi benim bir şuçum yokki ;D bi sefer performance a-1 sınıfı magnatec koydum acaip şekilde supap iticileri ses yapmaya başladı ;D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mechanicker

ben memleketteki mazdamda castrol gtx magnetic 10-40 kullanıyorum memnunum valla.ayrıca bilginiz olsun hyundai nin filtresi familia lara uyuyor demişsiniz aklıma gelmişken söyleyeyim mx-6,626 ve 323f lerin filtreleride birbirine uyuyor ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra ...
Guest Osmanlı1299

arkadaşlar 2000 model mazda 626 nın hava filtresi+yağ+yağ filtresini değiştirdim servis fiyatlarımız %40 düştü indirim falan ayptık dedi ve 140 ytl istedi sizce bu fiyat normal mi?

aynı bakımı 99 model 323 e 10 gün önce 75 ytl ye yaptırdım adana şenbayrak mazda yetkli servisinde. kampanyalı fiyat

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mechanicker

aynı bakımı 99 model 323 e 10 gün önce 75 ytl ye yaptırdım adana şenbayrak mazda yetkli servisinde. kampanyalı fiyat

vayyyy toprağım :) memleketteyken bende şenbayrakta takılıyordum :) çok acil birşeyler olduğunda tabiki ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

dediğin gibiyse 140 ytl fazla bi rakam ama faturayı yapılanları görmek lazım sonuçta serviste aracın ufak biyerine yağ gelse kimyasal temizleyici kullanıyorlar bunlar bile para olabiliyor bazen

Not: Mitsubishi araçlarında çoğu filtresi mazdalara olur tecrübeyle sabittir saygılar

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 9 ay sonra ...
 Paylaş

• Yeni Oluştur...