Jump to content

Passat cc

htuygun
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Aaa adamlar cidden cls yapmaya çalışmış yahu :) Ama 1.8 motorla tıs kalmaz mı o ya :) ben cc görünce direk 206cc 307cc gibi bişi sanıp eos diye atlamıştım. Bence komik olmuş o motorla  :nea:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

park asistanı....standart sisteme dahil...

ön mesafe asistanı (öndeki araç ile aranızda güvenli bir mesafe bırakıyor)

yolu ortalama (yani arabayı gezdirir de zigzaglar çizerseniz sizi uyarıyor)

tavanı tipik coupe lar gibi alçak

arka koltuk 2kişilik...

ve almanya satış fiyatı....40800 euro...standart...

yakıt tüketim 5,8 - 10,1l/100km

TSI-Ottomotor mit 118 kW (160 PS)

TDI-Motor mit 103 kW (140 PS)

300bg (V6-Motor 220 kW (300 PS))

dsg ve 4 motion

yalnız dikkat çeken nokta lane asist dedikleri yolu ortalam yada yolda kalma sensörü...yolda zigzaglar çiziyorsan hemen devreye giriyor...beep beep sinyal veriyor...

diğer bir sensör de ön mesafe sensörü...fazla yaklaşınca uyarıyor...ve mesafeyi koruyor...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yalnız dikkat çeken nokta lane asist dedikleri yolu ortalam yada yolda kalma sensörü...yolda zigzaglar çiziyorsan hemen devreye giriyor...beep beep sinyal veriyor...

bu sistem accord da da yok mu?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bu sistem accord da da yok mu?

var galiba aslında bu sistem yeni değilki :) daha öncede kullanıldı fakat şuan hatırlayamıyorum hangi araçlarda kullanıldı :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yav cc nin anlamı coupe cabriolet değilmi?

hani bu arabanın coupeluğu,hani cabrioletliği?bence normal passat olarak çıkarsalarmış daha anlamlı olurmuş?

bende onu anlayamadım bunun ne alaksı var cc lik ile..bide 130.000ytl, verilirmi yaaa..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

tasarım yine vw e ait sonuçta,onların rezilliği :D işte demesinler bizim coupe aracımız yok diye böyle çakmasını tasarlamışlar heralde :D adamların zoom zoom gibi spor otomobil stili ruhlarına işlememiş ki :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

buna 62500 avro verecek kişinin zekasını sorgularım ben :D hey güzel Allah'ım ya.. kim buna verir bu kadar para hakkaten anlamıyorum.. bi de gitmişler bu aracı 1.8 yapmışlar.. pes hakkaten.. bari passat cls koysalarmış adını da böle insanları bi anda coupe cabrio muuuuuu acabaaa diye meraklandırmasalarmışş

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...