Jump to content

Mazda Koç'a geçti mi ?

Mücahit
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Guest uyumsuzelement

Ford kendi arabalarına yetişemiyor birde mazda olursa servistende sorun yaşanmaya başlanır

birde mazdayla Ford sevisine girmek nasıl bir duygu olur işin diger yönü tabiki

ben gitmem şahsen özel servise giderim öyle bişe olursa 8)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 54
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• OveRMinD

10

• Selman

7

• Mücahit

7

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Guest uyumsuzelement

garanti olayını unutuyorsun galiba

abi arac cıkaracagı arızayı zaten 1 yıl içinde cıkarıyor sonrasında pek bişe yasanmıyor tabi denemek amaçlı giderim ford servisine memnun kalırsam devam ederim ama beni araya sıkıştırıp işimi baştan savma yaparsa yerim garantisini sanayide işini iyi yapan usta cok var kaldıkiservislerdeki elemanların cogu tıfıl... :tey:
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ford kendi araçlarını dahi araya sıkıştırıp baştan savma yapıyor çok arkadaşım var şikayetçi zaten ford ticari araçlara yetişemiyor servisinde çookk sorun yaşarız

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Ford kendi araçlarını dahi araya sıkıştırıp baştan savma yapıyor çok arkadaşım var şikayetçi zaten ford ticari araçlara yetişemiyor servisinde çookk sorun yaşarız

şimdiki servisler ford yapmayı bilmediklerinden belki direk mazda olarak devam ederler koça baglanıp en mantıklısı bu bence
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Valla şimdiki servisler Ford'a geçse iyi, bi de Chery'e geçme ihtimalleri var, peynir ekmek gibi Chery satılacağını da düşünürsek... :(

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Valla şimdiki servisler Ford'a geçse iyi, bi de Chery'e geçme ihtimalleri var, peynir ekmek gibi Chery satılacağını da düşünürsek... :(

valla 2 ucu deynek işte sen anladın onu ;)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Chery için eğer olursa başka bir yer açacaklarını söylüyorlardı Yeni'de...

Valla inşallah Selman Abi, gerçi bizim kapı gibi Dündar Abi'miz var ama olmayanların hali kötü...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Valla inşallah Selman Abi, gerçi bizim kapı gibi Dündar Abi'miz var ama olmayanların hali kötü...

aha kafası yarıldı 8) servise geliriz orayaa artık yaşatır hayatımızı yollarsınız geri ;D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Eheh ille servis bahanesi beklemeyin Bülent Abi, uygun zamanda atlayın gelin, biz yine yaşatırız yani... :)

ya valla şu an görmeyi en çok istediğim yer haline geldi izmir ama iş güç ayarlancakki ancak ...
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Benim garanti bu eylülde bitiyor, gerçi bu gidişle 100.000'e ulaşıcam eylülden önce ama... :D

Okan kaç kilometrede ki senin araban  :ohmy:
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bugün Ebru Hanım aradı Yeni'den, memnun musunuz arabadan, bir şikayetiniz var mı? dedi, insan seviniyor tabii bunları duyunca....Bu arada sordum bu konuyu fırsattan istifade, 2007 başı itibariyle yetkili servis olayının bittiğini ve TSE belgeli olmak kaydıyla, yetkili-resmi-özel, farkı kalmadığını söyledi....

Dündar'ın haberi vardır sanıyorum bu gelişmeden, ama tekrardan bir kusur çıkmaz....

Diyeceğim şudur ki, olay koç-mermer olayı değil, genel bir hürriyet bu hususta... :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Nasıl yani Selman Abi, şimdi Dündar Abi'de TSE varsa ben oraya götürdüm diye Yeni laf edemiyo mu bana?

Aynen öyle anladığım kadarıyla, garanti iptal olmuyor yani enti-püften sebeplerle....

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...