Jump to content

Mazda Koç'a geçti mi ?

Mücahit
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

• Yanıt 54
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• OveRMinD

10

• Selman

7

• Mücahit

7

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Aynen öyle anladığım kadarıyla, garanti iptal olmuyor yani enti-püften sebeplerle....

Çok iyi Selman Abi o zaman...

Bu arada Mücahit Abi'nin gönderdiği linkte bişey dikkatimi çekti. "Otomotiv servisleri orijinal yedek parçanın yanı sıra kaliteli eşdeğer parçayı da kullanabilecek." deniyor ama eşdeğer parçanın kaliteli olduğunu nasıl bilecekler? TSE'ye güveniyorlarsa kendi işimden biliyorum ki TSE hiçbi şeyi garanti etmiyor...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar bu konu aslında çok önemli ve biz kullanıcıların lehine, ancak medya otomotivden beslendiği için sanıyorum gereken önemi vermiyor, bunları boşa çıkaralım, Mücahit'in verdiği link gerçekten değerli....

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

dün derste arkadasım söyledi benim bilgisayarda İzmir Toplantısı nın fotolarını görünce atlayı verdi birden gecen hafta gazetede okumus Mazda Türkiye, Ford bünyesine gecmiş diye_gazete pek okuyamıyorum bu aralar haberi olan, konu hakkında kapsamlı bilgisi olan var mı??

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

dün derste arkadasım söyledi benim bilgisayarda İzmir Toplantısı nın fotolarını görünce atlayı verdi birden gecen hafta gazetede okumus Mazda Türkiye, Ford bünyesine gecmiş diye_gazete pek okuyamıyorum bu aralar haberi olan, konu hakkında kapsamlı bilgisi olan var mı??

O haberler 1 yıldır çıkıyor İrfan, biz de umarım doğrudur diyip duruyoruz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 yıl sonra ...

Konuyu ilk fırsatta üçe böleceğim :)

Overmars'ın Selim'in ve Mazda'nın konuları çıkacak buradan. Mazda'nın Koç ile ilgili konusu vardı sanırım ona dahil ederim :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Büyük bir ihtimalle yarın aracımı teslim alıyor olacağım. Ben aracı aldıktan sonra MAzda Türkiyeden çekilirse vay halimize :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...