Jump to content

Batmobil Sahibi Olmak İster Misiniz?

Guest infsphinx
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Kara Şövalye Batman, Batmobile'ı satışa çıkardı. Peki, istediği rakama ulaşabildi mi?

Eğer bir Batman hayranıysanız, 1989 yılında çekilen, Micheal Keaton ve Jack Nicholson'ın başrolü paylaştığı filmi de mutlaka hatırlıyor olmalısınız. İşte o filmde Batman'in kullandığı özel otomobili Batmobile, bir süredir e-Bay üzerinde açık artırmayla satılıyordu.

100.000 Dolar gibi "çok makul" bir fiyatla başlayan artırmada toplam 5 teklif yapıldı ve fiyat 110.000 Dolara kadar çıktı. Ancak bu rakam satıcının belirlediği rezerv fiyattan düşük olduğu için satış gerçekleşmedi. Başka bir deyişle efsanevi Batmobile şimdilik elde kaldı.

Toplam 94 kilometre yol yapan 8 silindirli, otomatik vitesli ve Chevrolet 350 motoruna sahip olan Batmobile, film içim üretilen 5 araçtan biri. Eğer satış gerçekleşseydi, alıcı Warner Bros ile özel bir kontrat imzalamak zorundaydı.

Küçük bir de not: Batmobile'da kapı bulunmuyor, müzik sistemi ise bir kaset çalardan ibaret...

:D :D :D

http://fotogaleri.hurriyet.com.tr/galeridetay.aspx?cid=15554&rid=2

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kara şimşekle bu dandirikten şeyi nasıl karşılaştırabilirsin?

Üstelikte aynı kuşaktan biri olarak?

Ayıp ayıp, utan :D

bi yerlerde karaşimşeğin de gerçek fotoları vardı. o da bunun gibi çok kötü görünüyordu. onu şeyetmek için şeyetmiştim ama iyi şey yapamadım kanımca :(:D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

Kara Şövalye Batman, Batmobile'ı satışa çıkardı. Peki, istediği rakama ulaşabildi mi?

Eğer bir Batman hayranıysanız, 1989 yılında çekilen, Micheal Keaton ve Jack Nicholson'ın başrolü paylaştığı filmi de mutlaka hatırlıyor olmalısınız. İşte o filmde Batman'in kullandığı özel otomobili Batmobile, bir süredir e-Bay üzerinde açık artırmayla satılıyordu.

100.000 Dolar gibi "çok makul" bir fiyatla başlayan artırmada toplam 5 teklif yapıldı ve fiyat 110.000 Dolara kadar çıktı. Ancak bu rakam satıcının belirlediği rezerv fiyattan düşük olduğu için satış gerçekleşmedi. Başka bir deyişle efsanevi Batmobile şimdilik elde kaldı.

Toplam 94 kilometre yol yapan 8 silindirli, otomatik vitesli ve Chevrolet 350 motoruna sahip olan Batmobile, film içim üretilen 5 araçtan biri. Eğer satış gerçekleşseydi, alıcı Warner Bros ile özel bir kontrat imzalamak zorundaydı.

Küçük bir de not: Batmobile'da kapı bulunmuyor, müzik sistemi ise bir kaset çalardan ibaret...

:D :D :D

http://fotogaleri.hurriyet.com.tr/galeridetay.aspx?cid=15554&rid=2

içeri nasıl girçrk alan adam
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

içeri nasıl girçrk alan adam

o arabayı alan adamın kullanmak amaclı alıcagını hıc sanmıyrm ayrıca zatne arabada hıc bı ozellık yok tabı o arabaya neler yapılmaz kı oda ayrı konu

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mechanicker

çirkin mirkin motoru yeter beehhh 8 silindir cevy motoru diyorsun boru mu :D :D hor hor ses çıkar ondan beaa :D ama ben olsam almam tabi.ama De Lorean ı satılığa çıkarsalar olabilir tabi ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ya DeLorean dediniz de için gitti şimdi yine. Türkiyede 1 tane var, Ataköyde satılıktı geçensene. 20.000 $ fiyatı vardı..  :( Gitti caaanım makine.. kim aldı acaba..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mechanicker

Ya DeLorean dediniz de için gitti şimdi yine. Türkiyede 1 tane var, Ataköyde satılıktı geçensene. 20.000 $ fiyatı vardı..  :( Gitti caaanım makine.. kim aldı acaba..

alıp bineceksin işte :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mechanicker

yanlış hatırlamıyorsam 2 küsür motor vardı kasa biraz ağır olduğu için 9.2 0-100 ü vardı ;) ama kasası çok hoşuma giderdi o arabanın beh :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mechanicker

2 ton ağırlığındaymış ve kaportanın tamamı çelikten imal edilmiş.

yok yahu o nerden çıktı ben film için hazırlanmış olan de lorean dan bahsetmiyorum :) dmc nin orijinal binek olarak ürettiği de lorean dan bahsediyorum;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...