Jump to content

Mazda 2 reklamı

ozanm3
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

arkadaslar bugun hurrıyet gazetesınde spor sayfasının arkasında tam sayfa mazda 2 reklamı vardı ne dıyosunuz bu ıse yenı bı atılım dır bu bence eylul ayını mazda 2 reklamı yapmak ıcın ayırmıslar ekımde de mazda 6 reklamı yapılcakmıs

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Demekki Mazda2lerin temini konusundaki sıkıntı yavaş yavaş azalıyor. Zira yılın arabası seçilen bir modelin reklamını yapmak için bu kadar geç kalmalarının başka açıklaması yok gibi geliyor bana.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2008 model  :D 4200 km de  :D

Ehehe bende bi şirket aracı var 2009 model henüz 20 gün olmadı bayiden teslim alalı ama km.4600 oldu :D :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest architect

Mazda 3 arkadaşlar, mazda 3...

Bence şu an Mazda'nın lokomotif olabilecek tek aracı Mazda 3'tür. Bu aracı tekrar otomobil dergilerine test edilmek üzere göndererek başlanmalı diye düşünüyorum.

Zira Mazda'yı son 2-3 yıllık kötü performansına rağmen akıllarda tutan araç Mazda 3'tür.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest architect

Ayrıca Mazda 3'ün fiyatı göreceli olarak biraz yüksek duruyor rakipleri arasında. 2-3 bin Ytl daha ucuz olması gerekir diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bazı abilerimiz gibi yılda 4-5 bin km yapmandan iyidiri :D Hiçdeğilse arabanın hakkını veriyorsun :D

Kulak çınlama mode: ON

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest architect

Bir fikrim de şu:

Bence ünlü kişilere Mazda 2 hediye edilebilir ya da eylence mekanlarından çıkarken Mazda2 ile görüntülenmeleri için anlaşma bile yapılabilir diye düşünüyorum. O zaman bu araç yüksek bir statü de kazanacaktır.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mazda 3 arkadaşlar, mazda 3...

Bence şu an Mazda'nın lokomotif olabilecek tek aracı Mazda 3'tür. Bu aracı tekrar otomobil dergilerine test edilmek üzere göndererek başlanmalı diye düşünüyorum.

Zira Mazda'yı son 2-3 yıllık kötü performansına rağmen akıllarda tutan araç Mazda 3'tür.

Sanırım şu anda Mazda3'ün arka planda kalması halihazırdaki kasanın ömrünü doldurmuş olmasından kaynaklanıyor. Yılsonundaki kasa değişimi ile tekrar Mazda3 e odaklanacaklardır diye düşünüyorum

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...