Jump to content

Mazda3 - 50.000 bakımı

Guest uyumsuzelement
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Guest uyumsuzelement

genel  bakım artı bujiler artı ön balata ve disk tornası artı  yay değişimi 570 ytl verdim hatta link kolunuda garantiden falan demeyip önce fatura etmişler oradaki arkadaşa tepkimizi verince (2o bin km yi geçince garanti dışı olur diye saçmalıyordu) listeden çıkardılar 800 den 57o e düştü, gerek aracın bakımını yapan usta gerekse Cihan la Halil ustalar saolsunlar herşeyimizle ilgilendiler

1_06_09_08_5_06_12_2.jpg

Edit : Takılan yayın resmi eklendi.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 61
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Mücahit

5

• halil_i

7

• emredeler

9

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

genel  bakım artı bujiler artı ön balata ve disk tornası artı  yay değişimi 570 ytl verdim hatta link kolunuda garantiden falan demeyip önce fatura etmişler oradaki arkadaşa tepkimizi verince (2o bin km yi geçince garanti dışı olur diye saçmalıyordu) listeden çıkardılar 800 den 57o e düştü, gerek aracın bakımını yapan usta gerekse Cihan la Halil ustalar saolsunlar herşeyimizle ilgilendiler

hayırlı olsun abi alçalma nasıl oldu istediğin gibi mi  ???
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

halile verdiğim cevabın aynısını sana da veriyorum :D

artistlik yapma, konuyu yeni sekmede açıp bırakmışım o arada sen cevap yazmışsın. nedir yani, niye kafamıza kakıyorsun ki :D;D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

artistlik yapma, konuyu yeni sekmede açıp bırakmışım o arada sen cevap yazmışsın. nedir yani, niye kafamıza kakıyorsun ki :D;D

keline keline kakmak güzel oluyo be :D yarın bi fırsatını bulursam fotosunu koyarım
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

keline keline kakmak güzel oluyo be :D yarın bi fırsatını bulursam fotosunu koyarım

hanki yaylardan taktırdın?

önler ayrı arkalar ayrı ineni mi? dengeli oldu mu?

sanığa başka sorum yok sayın yargıç :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

hanki yaylardan taktırdın?

önler ayrı arkalar ayrı ineni mi? dengeli oldu mu?

sanığa başka sorum yok sayın yargıç :)

tein hi tech  ön 2.5 cm arka 1.5 cm su an gayet güzel ama sonradan deişirse ölçü begenmessem söker İlhan abiye çakarın yayları :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Ben bariyeri çekiyordum onlar arka fonda çıkmışlar işte :D Hem çok bişey belli olmuyor, sadece daha oturaklı duruyor :)

zaten çok bişey belli olmasın diye uraştık o kadar :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...