Jump to content

Mazda3 30 Bin Bakımı yapıldı

Mücahit
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Buğün Guzumun Adana Mıçı'da 30 Bin bakımını yaptırdım sizlerinde değerlendirme ve kıyaslama yapmanız açısından fatura detayları ile birlikte fiatları veriyorum..

Ayrıca Hatçeylede 3 kişilik mini bir toplantı yapmış olduk  :D tahmin ettiğim gibi çok sıcak kanlı bir arkadaşımız,ama biraz cimri benden duymuş olmayın hiç bişe ikram etmedi Alihan'la bana  :D :D birde burdan teşekkür ediyorum kendisine  :)

Cabin polen filitresi                35.89

Arka fren balata                      62.96

Ön fren balata                        93.22

Hava filitresi                            24.72

motor yağı                              50.00

Würt disk temizleme spreyi    5.00

cam temizleme antifiriz            3.50

Balans işçiliği                        20.00

Periyodik bakım işçiliği            60.00

--------------------------------------------------------------------

Toplam % 5 indirimle              344.96

KDV                                        52.93

---------------------------------------------------------------------

Toplam                                  397.89                 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 76
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

9

• Mücahit

19

• halil_i

11

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Hayırlısı olsun Müco.Güle güle kullan.İyi fiyat bence.Benim benzeri  520 tutmuştu.Senin şu maşpiyel işini soramadım daha işler yoğundu ama soracağım. ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hayırlısı olsun Müco.Güle güle kullan.İyi fiyat bence.Benim benzeri  520 tutmuştu.Senin şu maşpiyel işini soramadım daha işler yoğundu ama soracağım. ;)

Eyvallah sağol Baba  :) maşbiyel için sıkma kendini bir ara fırsatın olursa sorarsın  ;)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Abi hayırlı olsun güle güle binersin inşallah  :nazar:  

yanlız harbiden cimriymiş Hatçe  Mücahit abim gelecek ondan sarf malzeme parası alacağım  Führerim topa tutar beni bee  :fiuw:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Abi hayırlı olsun güle güle binersin inşallah  :nazar:  

yanlız harbiden cimriymiş Hatçe  Mücahit abim gelecek ondan sarf malzeme parası alacağım  Führerim topa tutar beni bee  :fiuw:

Yok yaa sadece ikram konusunda cimriydi  :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yok yaa sadece ikram konusunda cimriydi  :D

abi tanıdık müşterim gelecek sadece bakım parçalarını değiştiririm her türlü katkıyı eşantiyon olarak hallederim  :fiuw::D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İnan bilmiyorum Halibo yukardada dediğim gibi faturada parça kodu olarak yazmışlar  :)

tamamdır abi    ;)    ben dediklerimle yeterince kızdırmış oldum Hatçeyi  :2funny:
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

abi tanıdık müşterim gelecek sadece bakım parçalarını değiştiririm her türlü katkıyı eşantiyon olarak hallederim  :fiuw::D

Daha yeni öğrenir be abisi gitme üzerine  ;)  :D birde shoowromla servis farklı yerlerde direk ilğilenemedi servis müdürünü aradı  :)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Daha yeni öğrenir be abisi gitme üzerine ;):D birde shoowromla servis farklı yerlerde direk ilğilenemedi servis müdürünü aradı :)

ben burdan teşekkür ediyorum ilgilendiği için :)  dediklerim şaka abi anlar o ;)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...