Jump to content

323 hb aracımı boyatmak kaça mal olur?

kırmızı_323
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

bende aynı şeyi söylicektim benden önce söylemişler. folyo daha mantıklı gibi duruyor ayrıca istediğinde söktürüp aracını eski rengine çevirebilirsin. ruhsat işlermlerinde bir fark yok boyatmakla folyo kaplatmak arasında. fakat folyo olayına girerseniz güvenilir bir yere yaptırmakta fayda var , işini bilmeyen birinin yapması yada kalitesiz folyo kullanması zamanla folyonun kabarmasına yada üzerinde portakal yüzeyi gibi pürüzlerin oluşmasına yol açabiliyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

fırma ısmını hatırlamıorm ama maslak sanayıde bu konuda basarılı bı yer war anadolu yakasında altunızadede birka reklamcılık war onlarında işcilii iidir bu konudada baya eskıdırler

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

marka olarak cok secenek yok ama bulabilirsen 3m in kaplama malzemeleri cok ii , herhangi bir otomobil dergisiinin icinde reklamları war (trtuning-tuningturkıye) ordan firmayı arayıp yada yerlerine gidip daha detaylı bilgi alabilirsin

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra ...

bu işin kompedanı aşağıda linkini verdiğim firmadır aracın ruhsatta yazan renginden farklı bir renk kaplama yaptıracaksanız ruhsata o renk işlenmesi lazım.Ayrıca emin olmamakla beraber kaplama yaptırdığınızda ruhsata reklam olarak geçiyormuş her sene vergiye tabi oluyruz herhalde....Ama dediğim gibi ciddi anlamda yaptırmayı düşünen varsa verdiğim linkteki arkadaşlar bu işin kompedanı işinizi şansa bırakmayın..

http://www.protackaplama.net/

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 7 ay sonra ...

sevgilli arkadaşlar arabammı her boyacıya teslim etmek istemiyorum ama okadar acil boyacıyada ihtiyacım yok zaten ama usta olan birisi ekmek yesin istiyorum nerde boyatabilirim..tavsiyelerinizi bekliyorum :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bende arabamı boyatacağım boyadan pek anlamam ama bulunduğum yerde birkabortacı var onun önünde lüks araballar oluyor ve yaptığı boyaya baktım ( anlamam ) güzel gibi görünüyor ben fiyat aldım çürüğü çarığı herşeyi 800 tl olur dedi bakalım mazda 3 alana kadar kısmetse buna bineceğim kabortadan geçirmeyi düşünüyorum

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

sevgilli arkadaşlar arabammı her boyacıya teslim etmek istemiyorum ama okadar acil boyacıyada ihtiyacım yok zaten ama usta olan birisi ekmek yesin istiyorum nerde boyatabilirim..tavsiyelerinizi bekliyorum :)

benim bi tanıdığım var ama şimdi aramız bozuk.aynı aracın kırmızısını boyatmıştım. beylikdüzüne yakınsan yeri gösterebilirim.bahsettiğim usta yaklaşık 15 senelik  boyacıdır.işinin ehlidir

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...