Jump to content

Mazda 2 için Anten ve Kolçak

Ramses
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

çok eski konu ama sanırım şimdilik forumda tek aktif 2 ci benim yazayım belki okuyan olur..

Aşağıdaki fiyatların hepsi KDv hariçtir.

Orjinal kolçak (ki aracın içindeki gümüş alüminyum herneyse  onlarla aynı şekilde tasarlanmış) 303 TL.

Centre_Arm_Rest_large.jpg

Tavan spoyleri……… 287 + 80 tl boya

Komple spor egzost (1-2 bg veriri mi acaba)   588 tl

Basamak plakaları.…     218 tl

Pedal seti……………      177 tl

Ayak dayama………       138 t

l

valla ben hafta sonu autosjhopa baktım..30-40 TLye kolçaklar var ama aşırı dandikler. Para verip takılmaz..Hatta kıllandım bu resmini koyduğum orjinali de görmeden taktırmam ben..Belki o da dandik..Gördüklerim en adi ucuz basit plastiktendi..

bir de kısa anten alayım dedim ama görevli arabanızdaki kadar iyi çekmez onu boşuna o kadar uzun yapmıyorlar dedi..Pedal setlerine falan baktım onlar da dandik plastik gibi kesinlikle takılmaz..Mazdanınkiler krom veya gerçek alüminyum falan ise o parayı edermiş demek ki..Yok onlar da dandikse kazıkçılıktan başka bişey değil...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bir de kısa anten alayım dedim ama görevli arabanızdaki kadar iyi çekmez onu boşuna o kadar uzun yapmıyorlar dedi..

O abi sallamış biraz.Aslanlar gibi çeker o antenler.Uzunluk kısalık ile alakası yok.Pedal konusunda çok alternatifler var.Sen yanlış yere gitmişsin.Atatürk sanayi tuning shoplara gitmen gerek bunları temin etmek için. ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 8 yıl sonra ...

Herkese hayırlı hafta sonları. Kolçak arabalarda oldukça önemli artık ve benim kullandığım Mazda 2 1.5 otomatik GO model arabamda maalesef yok kolçak. Emanet gibi durmayacak, tercihen orijinal kolçak bulma şansım var mı acaba? Ayrıca, taktıranlar varsa, deneyimlerini paylaşabilirler mi? Verimli değilse, hiç bulaşmamak daha iyi olabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

3 saat önce, Demarcus :

Herkese hayırlı hafta sonları. Kolçak arabalarda oldukça önemli artık ve benim kullandığım Mazda 2 1.5 otomatik GO model arabamda maalesef yok kolçak. Emanet gibi durmayacak, tercihen orijinal kolçak bulma şansım var mı acaba? Ayrıca, taktıranlar varsa, deneyimlerini paylaşabilirler mi? Verimli değilse, hiç bulaşmamak daha iyi olabilir.

eski bir 2 kullanıcısı olarak 200 tl civarı ankara'da koltuğa monte şeklinde yaptırmıştım. ucuz plastikten olanlar her yerden gıcırdayıp durur. kolunuzu dayarsınız çatır çutur ses gelir sinir eder. benden önceki taktırmıştı çıkarıp attım. onun yerine gayet güzel ve dayanıklı, koltuğun döşmesi ve kendisi sökülerek yapılıyor ve oldukça kaliteli alternatifler var. zaten koca vidalarla tutturuyorlar istediğiniz kadar da abanabilirsiniz. ses yapmaz, katlanır açılır döşemesi de istediğiniz kumaştan koltuğunuza benzer olanından seçebiliyorsunuz. ankara'da ostimde yaptırmıştım. berbat plastik alternatiflerden uzak durun derim. zaten onu da aradaki plastiğe vidalayıp deliyorlar ki arac için pek hayırlı değil.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Çok teşekkürler @Katil Balina. Sanırım İstanbul'da da senin bahsettiğin türde kolçaklardan bulabilirim. Aradaki plastiğe vidaladıklarının çok sağlıklı olmayacağını düşünüyordum ben de.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bende var yeni taktırdım şuan için bir sıkıntı yok sağlamda duruyor . Beş vida ile tutturuyorsun gitti gidiyorda 345 tl isterseniz bakın 

5C10FBF4-311A-4663-A9A5-DA07E6EDBAA8.jpeg

024596E6-DE6B-439A-B35A-4FC58433524E.jpeg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...