Jump to content

Mazda 2 için Anten ve Kolçak

Ramses
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

merhabalar,iki konuda sorum olacaktı,yardımcı olursanız sevinirim.

ilki mazda 2 için kol dayama kolçağı bulabilirmiyim?

ikinci olarak aracın radyo antenini değiştirmek istiyorum,en aznından ebat olarak daha küçük bir anten olabilir,mevcut anteni bence biraz büyük ,böyle bir anteni bulabileceğim bir yer var mı,yetkili servise sorduğum kadarıyla mevcut anten harici anten ellerinde yokmuş.

teşekkürler..

:hi:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kolçağı bilemem ancak bütün modifiye dükkanlarında her marka ve modele uyan antenler satılıyor, zevkinize göre bir tane beğenip alırsınız, 10 lira gibi bişi...:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sedanlara yakışıyor Ozan, bizim buradaki çoğunluk (Ben ve tıfıllar) heçbeke yakıştıramıyoruz...:D

tabıkı sedanlara yakısıyo her zaman oldugu gıbı :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 4 ay sonra ...

çok eski konu ama sanırım şimdilik forumda tek aktif 2 ci benim yazayım belki okuyan olur..

Aşağıdaki fiyatların hepsi KDv hariçtir.

Orjinal kolçak (ki aracın içindeki gümüş alüminyum herneyse  onlarla aynı şekilde tasarlanmış) 303 TL.

Centre_Arm_Rest_large.jpg

Tavan spoyleri……… 287 + 80 tl boya

Komple spor eksoz (1-2 bg veriri mi acaba)  588 tl

Basamak plakaları.…    218 tl

Pedal seti……………      177 tl

Ayak dayama………      138 tl

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra ...

peki bunlar var mi su anda mazda servislerinde gerci kolcagin fiyat ta  az diilmis ama ben yaptirmak istiyorum acikcasi acaba tuning marketlerde bulamaz miyiz

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sedanlara yakışıyor Ozan, bizim buradaki çoğunluk (Ben ve tıfıllar) heçbeke yakıştıramıyoruz...:D

Abi sedan zaten çirkin olduğundan shark biraz topluyo arabayı..Hb lerin ihtiyacı yok ya ondan yakışmıyor araba zaten 10 numara... (Döktüm benzini... :) )

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Abi sedan zaten çirkin olduğundan shark biraz topluyo arabayı..Hb lerin ihtiyacı yok ya ondan yakışmıyor araba zaten 10 numara... (Döktüm benzini... :) )

abi ben size katılmıyorum bence sedan daha güzel :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

abi ben size katılmıyorum bence sedan daha güzel :D

bırak boşver elleşme adamlara yarım arabayı çakmışlar bunlara sport model diye neresi sporsa artık :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yanıyo konu :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bırak boşver elleşme adamlara yarım arabayı çakmışlar bunlara sport model diye neresi sporsa artık :D

diyorum işte hblere tavan çıtası atacan a3'lerdeki gibi miss :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...