Jump to content

Honda S2000

EMR
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

O, yaşayan bir efsane. Honda’nın 40 yıldan uzun bir süreye dayanan yarış tecrübesini yollara taşıyan bir roadster 2.0 litrelik DOHC VTEC motorunun sağladığı 240 PS’lik güçle, yolların gerçek hakimi.

Litre başına 120 PS’lik gücüyle S2000, piyasadaki tüm atmosferik basınçlı motorlardan daha yüksek bir verime sahip.

Yüksek performanslı bu eşsiz motor sayesinde 0 – 100 km/s hıza yalnızca 6.2 saniyede ulaşıyorsunuz. S2000’in ulaştığı maksimum hız ise 240 km/s.

S2000’in 5 yıl üst üste, 2.0 litre kategorisinde “International Engine of the Year”  ödülünü almış olması tesadüf değil. O, Honda teknolojisinin sürüş keyfiyle buluştuğu son nokta.

O... S2000

honda%20s2000.jpg

s2000king03.jpg

2008-honda-s-2000-cr-concept.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Karanlıkta içerden kapı kolunu bulması zor olsa da çok güzel araba :nazar:

Alıştıktan sonra rahat buluosun be abi :) Ben o karanlıkta neler yaptı içerde ;P

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

araç güzel fakat o kadar hızlandıktan sonra frenajda sorunları var sınıfındaki araçlara göre  :fiuw:

Çoğu S2000 kullanıcısı diskleri, balataları ve fren hortumlarını değişiyo zaten. Benimde değiştiğim gibi. Sonra problem ortadan kalkıyo.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

C.tesi çalışıyor olmamdan dolayı gelemedim.

Paşakızı Funda epey çalışmış anlaşılan. :)

Evren'de orada mıydı? (eski ACT ci yeni Caralem'ci Evren Öz) :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Honda'cıların içine girmedik biz icene. Açılışı yaptıktan sonra çekildik köşemize yaktık nargilelerimizi ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

O motor sesini duymaya değer ;)

Otobanda bi süreden sonra baş ağrıtıo.Yoksa tabiki değer s2000 de mx-5 gibi bir efsane benim için;)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

C.tesi çalışıyor olmamdan dolayı gelemedim.

Paşakızı Funda epey çalışmış anlaşılan. :)

Evren'de orada mıydı? (eski ACT ci yeni Caralem'ci Evren Öz) :)

N'oldu? Özledin mi?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

N'oldu? Özledin mi?

iyi bir arkadaşımızdı, bizim tıfıllar sevmezdi hiç ama benim pek sorunum olmadı onunla. ben leventi dövemedim ya yanarım yanarım ona yanarım ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...