Jump to content

Hangi yağ

gobris
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

626 mazdama 10-40 mobil yağından koydum. BOR katkısı da koydum deniyorum. bakalım memnun kalacak mıyım. yeni aldım çünkü arabayı. motor reftefe olmuş. çok ince yağ koymak istemedim. 5.000 km de değiştirmem gerekir mi.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 6 yıl sonra ...

arkadaşlar mazda 626 glx 1999 model 2000 motor.  yağ değişim olalı 10 000 km olmuş castrol magnatek 10-40 katılmış . castrol kullananlar kaç kilometrede  değiştiriyor. zamanı gelmişmi yoksa 5 bin km daha gidermi ? bu konuda bilgisi olan yazabilirmi ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Araba eski ve lpgliyse yağını 5 binde bir deiştirmeni tavsiye ederim castrol iyidir mobil de kullanabilirsin şhellin yağlarıda iyidir önemli olan yağın viskozitesi araca uygun olsun ve vaktinden evvel deişsin.. En iyi bakım erken bakımdır

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

18 dakika önce, Böcek :

Araba eski ve lpgliyse yağını 5 binde bir deiştirmeni tavsiye ederim castrol iyidir mobil de kullanabilirsin şhellin yağlarıda iyidir önemli olan yağın viskozitesi araca uygun olsun ve vaktinden evvel deişsin.. En iyi bakım erken bakımdır

+1 

Kesinlikle katılıyorum, motor yağından ekonomi yapılmaz. Bir otomobil en can alıcı noktasıdır motor yağı. İklim ve kullanım koşullarına bağlı yağ özelliğini yitirebiliyor. O yüzden değişim aralıklarını çok uzatmamakta fayda var.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...