Jump to content

Mazda 323 BG HB Mod Önerisi

Guest ZogoR
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaşlar bir takım görünümsel modifiye yaptırmak istiyorum. İzmirdeyim örneğin ön tampondan başlamak istiyorum.

Önün düz ve keskin çizgilere sahip bir tampon olmasını düşünüyorum. Bana fikirsel olarak yardımcı olurmusunuz?

Saygılar.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Göz kapaklarında bi tutarsızlık var. Bir de tampon biraz abartı ve hakkatende alttan hemen yırtılır gibi durmuş. Belki fotograf açısından kaynaklanan bir çekim nedeniyle olabilir. Ama viper ın dizisinde viper dönüştüğünde ki böyle panter dişli şu tamponu hoşuma gidiyor. Öyle bir tampon fena olur...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hocam 19 eylül toplantısında görürsünüz ama şimdi tüm modifiye hevesim gitti ya :D alıştıra alıştıra yazsaydınız keşke :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

323Hb ler için abartılı bir modifiyeye gerek yok. Bunun iki sebebi var;

1- araba zaten doğuştan modifiyeli, başka kaç tane arabada pop-up far var? hem ön hem de arka duruşu gayet düzgün bir araba. tek kusuru arkada bagaj spoileri olmadığında kuyruğu yolunmuş tavuk gibi duruyor ;)

2- spor  görüntüsüne rağmen karbüratörlü 87hp güç ve 127Nm tork yüzünden ilk hızlanma haricinde (915kg. avantajı sayesinde) ara hızlanmalar ve son hız olarak kullanıcısını (en azından beni) tatmin etmiyor. Dolayısıyle ya göründüğün gibi ol ya da olduğun gibi görün felsefesini karşılamadığı için durumu daha da vahim hale getirmeye gerek yok :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

2. şıkka katılıyorum. Arabaya tüp taktırmadım ve de taktırmayacağım. Ara hızlanmalar ve son hız beni de tatmin etmiyor. bagaj spoileri için örnek verebilirmisin?

spoiler için de abartılı birşeye gerek yok.

post-0-141695271785_thumb.jpg

post-0-14169527182_thumb.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bence de biraz şişman ve üst taraf ile bütünlüğü yok. Aman ön tampon konusunda acele etme çünkü şimdiye kadar orjinalinden daha güzelini pek görmedim :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

sadece tampon altı bi spoyler olabilir ama orjınal daha güzel bir oemci olarak herzaman orjınalden yanayım üzmeyin mazdaları eşşek yeminden yapılan fiberlerle araclarınızı bozdurmayın bu benim görüşüm sadece

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 10 ay sonra ...

aracın orjinal renklerini boyatırsan da güzel durur, arka tampon ön tampon marşbiyel ve kapı altları siyah renk (fabrika çıkış renkleri) kapının da cam'a yakın kısmından siyah çift ince çizgi tavsiye ederim orjinal renk kalıbı çok uyumlu

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

resmi konulan kırmızı araç bana ait evet resim açısı biraz kötü tabi dediğiniz gibi ön tampon zayıf duruyor sanki kırılıcak gibi :)

gerçi geçen hafta 180 le felan giderken çatladı meret ;D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

Mustafa abi senin arabanın rüzgarlığından arıyorum. istanbulda nerelerden temin edebilirim. yardımlarınızı bekliyorum.

bu arada benim makina da bordo :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...