Jump to content

Imdat Klimamın Parçası Düştü, Nerden Bulucam ?

XtremeMaC
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

iyi gunler,

2 hafta once hava sicak iken, klima tusuna bastigim vakit pufur pufur sicak hava ufledi klimam saolsun. daha once 1 kere daha yapmisti ama 1 gun sonra gecmisti. bu sefer gecmedi malesef. servise gittim ve klimanin bir parcasi nasil olmussa dusmeyi becermis. elbet bu parcadan siparis edin dedim servistekilere. baktilar ettiler parcayi buldular ama komple set olarak satiliomus ve 650 + Kdv imis. ben de cok tesekkur ederketen kalsin demekle yetindim. nette baktim hic bi bilgi bulamadim. belki yanlis isimle ariorum bilmiroum denedim herseyi..

1. daha once boyle bisiy kimsenin basina geldi mi?

2. istanbulda nerden kazali arac bulurum? ikitelli diolar ama orda nerde/nasil bulurum bilmiorum. baska yerler var mi bildiginiz?

bu da aradigim parca. (buyuk resmi icin uzerine tiklayin)

89842289ka5.th.pngthpix.gif

acil yardim lutfen

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

manyetik kavrama o parçanın adı...Manyetik kavrama olarak arayabilirsiniz...Klimacılara bakmanız gerekir.Servisten almaya kalkarsanız ki bulamazsanız malesef alıcaksınız,pahalıdır.İstanbulki klimacıları bir araştırın derim.Kolay gelsin.Yolda giderken düşmüştür.Çoğu araçta başa gelebilecek bir durum...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

anlasilan kapi kapi gezip uygun bisiy ariycam oyle mi. off niye duser ki bu parca ya hay allahim butun sacma olaylar benim mazda3umun basina gelio..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

anlasilan kapi kapi gezip uygun bisiy ariycam oyle mi. off niye duser ki bu parca ya hay allahim butun sacma olaylar benim mazda3umun basina gelio..

üstündeki civata gevşiyor ve parça düşüyor.Malesef eğer çok yüksek para ödemek istemiyorsanız aramanız gerekecek.Siz bilirsiniz ben bildiklerimi aktardım.Kolay gelsin...
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
 Paylaş

• Yeni Oluştur...