Jump to content

Led Yardım

mazda0626
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

merhaba arkadaşlar bu ön farda parklara takılan beyaz ledler gibi 7 tane led'i yan yana takıp bağlamak için bunları nasıl bağlamam gerekiyo bunun için bana yardımcı olabilirmisiniz. Birde şekil veya şema çizebilirmisiniz bu uygulamayı tamponun altına uygulayacağım yardımlarınızı bekliyorum.

Edit: Başlık

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

merhaba arkadaşlar bu ön farda parklara takılan beyaz ledler gibi 7 tane led'i yan yana takıp bağlamak için bunları nasıl bağlamam gerekiyo bunun için bana yardımcı olabilirmisiniz. Birde şekil veya şema çizebilirmisiniz bu uygulamayı tamponun altına uygulayacağım yardımlarınızı bekliyorum.

onlar zaten şerit halinde satılıyor bildigim muhtemelende bir artı birde eksi uç vardır  arayada bi düğme koyarsın açıp kapamak için
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

parkların girişi için hazırlar satılanlar var.ama tampona komple yapıcaksanız sıralı bi şekilde iş görmez onlar.görür aslında ama uzun iş.onu bi elektrikçiye gidip hazırlatabilirsiniz kanımca?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

evet hazır satılıyo zaten ampüller bunların bağlantıları nasıl yapılıyo onu merak ediyorum birde bu küçük ledleree direnç falan koymak gerekiyo bunlarada gerekiyomudur?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

dostum,karaköyde elektronikçier çarşısı var,selanik pasajının tam karşısında,yeraltı geçidinden liman çıkışında sorsan gösterirler.aklına gelebilecek her türlü led hazır ve hazırlanacak şekilde satılıyor.hatta görüntüyü büyütmek için mercek takılanları bile var.mercekle 4 ledle sis farı bile yapabilirsin.hazır 4 lü olanları 20 ytl civarı idi.fakat bunlarda izalasyon yok çok sağlam bi şekilde izalasyon yapmak lazım.selanik pasajındada silikon şerit halinde ledler vardı 30luydu yanlış hatılamıyorsam.bu hazırdı,sadece 12 volt veriyosun o kadar.oda çok ucuzdu.bir bakmanda yarar var.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

dediğiniz şeyler çok güzel fiyat olarakta uygun ama ben ankarada olduğum için istanbulda tarif ettiğiniz yere gelip almam bana çok fazla maliyetli olur yinede düşündüğünüz için sağolun

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...