Jump to content

Mazda3 LPG (Resimli)

Limpony
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

ankarada ucuz lpg satan yerlerde var dıye duydum 1.50 gıbı bır fıyat senı sehır ıcınde 170 yakmanı saglar ıyı degılmı)))

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 247
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• M.E.G

31

• Limpony

47

• emredeler

38

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Gönderilen Fotoğraflar

arabanla gezıyorsan yılda 15.000 km dolasıyorsan dusunmen bıle hata gecen hergun her km enaz 120 ykr kaybedıyorsun :D :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bilgi amaclı yazıyorum

şehir içi kullanımda sımdılık 205 yakıyor ben bıraz sert kullnıyorum ama benzınle kıyaslarsanız sevırım (at vites)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yok oyle bır sey sen ıstersen benzıne tek donusla gecıyor (yukarıda resmını verdıgım alet yardımıyla)  :D :D :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaşım için teşekkürler gerçekten yararlı bir arşiv niteliğinde.Yararlanmak isteyen olacaktır.Benim aracım da şehir içinde 180 ykr yakıyor (ben çok yüklenirim genelde) 94' 323 1.6 16v Emmegas Normal Lpg kiti.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

benım 2 ay oncekı arabamda senınkıyle aynıydı eger 180 ykr yakıyorsan ıyı ben onunla 210 altına hıc dusmemıstım :D :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

sen sagol kardes elımızden geldıgı kadar bırseyler yapmak ıstedık...

benzıne verılen paraya herzaman acıyorum...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

arabanla gezıyorsan yılda 15.000 km dolasıyorsan dusunmen bıle hata gecen hergun her km enaz 120 ykr kaybedıyorsun :D :D

Bilgiler için teşekkürler. Bir aralar benimde aklımdaydı ama Semavi gerenk olmadığını senin dediğin gibi senede 15binden fazla yol yapanlara uygun olacağını söyledi. Ben arabamı 2005 Temmuzunda aldım. Bu sabah itibariyla 21binküsur km. yapmışım. :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bilgiler için teşekkürler. Bir aralar benimde aklımdaydı ama Semavi gerenk olmadığını senin dediğin gibi senede 15binden fazla yol yapanlara uygun olacağını söyledi. Ben arabamı 2005 Temmuzunda aldım. Bu sabah itibariyla 21binküsur km. yapmışım. :D

Senin araba sahibi olman bile fuzuli :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Senin araba sahibi olman bile fuzuli :D

Teessüf ederim Yönetim. Birde bunun içinden her sene tatil yolculuğunu çıkart. Birde arada Bursa yada İzmit gezilerini çıkart. Yalovada 10bin anca yapmışımdır. :D

Uhhh bu hesabı ilk yaptım. Yav heç yörümemişim be yaaa

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

agam, yörüseydin göbeeen erirdi bu da sana hiç yakışmaz :D

senede yaklaşık 12bin yapıyorum ve lpg düşünmüyorum ama düşünenler için güzel bir kaynak olmuş. ellerine sağlık :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

hayatında lpg kullanmayanı ıkna etmek cok zor ben iş yerınde ikna edene kadar 3 ay ugrastım gecen yaza gırerken sonrada gelıp bana tesekkur ettler yazın gezmedıklerı yer kalmadı para ceplerınde kalınca anladılar kıymetımı :D :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kapalı otoparka alınmamak değil de beni en çok arka koltukta oturttuğum oğlum ve eşim düşündürüyor. Sonuçta depo onların tam arkasında olacak..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Benzin deposu da tam onların arkasında öyle düşünürsen...

Selman abi benzin deposu anca filmlerdeki gibi silahlı saldırıda patlıyor. Hatta şu Myth Busters denen elemanlar denemişti Discovery'de, bi ton ateş ettiler depoya patlamadı. Ama ne olacağı belli olmaz tabi.

Ben de bir türlü güvenemiyorum bu merete. İran'a yerleşelim en iyisi :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...