Jump to content

Mazda 323 için LPG fiyatı

323-Black
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaşlar yarın lpg taktıracam araca maslak sanayide 500 liradan aşağı bulamadım,ümraniye sanayide 400 lira ya bulmuştum,Büyük ihtimalle oradan taktıracam.Sİzin bildiğiniz önerebileceğiniz bi yer varmı ???

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar yarın lpg taktıracam araca maslak sanayide 500 liradan aşağı bulamadım,ümraniye sanayide 400 lira ya bulmuştum,Büyük ihtimalle oradan taktıracam.Sİzin bildiğiniz önerebileceğiniz bi yer varmı ???

Ümraniye'de Candan Mühendislik var Gümrükçü Sanayi Sitesi'nde. Ümraniye civarında bildiğim en iyi yer orası.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ümraniye'de Candan Mühendislik var Gümrükçü Sanayi Sitesi'nde. Ümraniye civarında bildiğim en iyi yer orası.

Benim fiyat aldığım yerde orası :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

O kadarını bilmem ama Ahmet usta vardı orada, gerçekten işini iyi bilen biri

Zayıf orta boylu 40 a yaklaşmış bi adamdan bahsediyosun heralde

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu kadar ucuz mu ya bu lpg işi? Marka sağlam mı?

sıralı sistem takmayacak sanırım, o yüzden fiyat uygundur herhalde.
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu kadar ucuz mu ya bu lpg işi? Marka sağlam mı?

Selman abicim karbüratörlü olduğu için ucuz.300 ile 650 ytl arasında fiyatlar.Ben 500 e atiker taktırdım bugün.Depo 60 liraya dldu :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

hayırlı olsun abi arada benzin kullan karbüratör kurumasın

zaten arabada tam depoya yakın benzin var haftada 1-2 saat te benzinle gezerim

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bugün baya bi gezdim performans olarak pek fazla bi fark yok :)

valla benim araçtada lpg var ama lpg den benzine geçtimmi sanki araba roketliyor :)

ama lpg nin ayarı en ekonomik konuma ayarlandı kısık olabilir o yüzden biraz rampalarda bayılıyor

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 yıl sonra ...

Arkadaşlar hiç düşünmeden taktırın derim. 94 model 323 sedanım var. Kullandığım araçlar içnde lpg konusunda en uyumlusu. Benzine oranla en az %40 tasarrufum var. Ayrıca sabah çalışması, rölanti oynaması, performans sıkıntısı vs. hiç problem yaşamadım. Size önerim kaliteli cihaz taktırın. iyi mal iyi para sonuçta. Önce voltran taktırdım farketmez düşüncesiyle 2 hafta ancak kullanabildim. Sonra regülatörü Romano ya değiştirdim sıkıntım kalmadı. Bunun için kaliteli kitten şaşmayın derim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...