Jump to content

LPG Fiyatı, Genel Konular

bülenterguvan
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

• 3 hafta sonra ...
  • Yanıt 172
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

45

• M.E.G

14

• emredeler

8

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Yuh yani... Ben mazda3 ve mazda6 aramalarıma son vermeliyim sanırım.... 12 litre gaz yaksam 240 bine geliyor... cok fark var.. 1.3multijet forever :)

Otur oturduğun yerde :D Kaşınma :D

Bu arada bonusumla gaz alacaktım üşengeçlik yaptım almadım bir gecede 2 lt zararım var :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

O ne ki bu sabah itibari ile 1.97 olmuş :D ( sinirden gülüyorum )

Burdada 2.tl yi geçer o zaman . kim bilir benzine ne oldu
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben de haftasonu ilk defa İpragaza denk geldim ve aldım. Psikolojik mi bilmiyorum ama biraz farklı, daha atak gibi geldi araba..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1.89 du burda lpg sanırım 2 oldu, zaten finaller başladı ewden okula- okuldan eve gidiyorum binmicem guzuma motorunu ısıttıgıma değmez :sopa: :sopa: :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

gizli lpg tankı yasakmı ??? stepnenin içine takılan tanklar Muayenede sorun çıkarıyormu bir kaç kişiye sormuşlar muayeneden geçmez diye

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

gizli lpg tankı yasakmı ??? stepnenin içine takılan tanklar Muayenede sorun çıkarıyormu bir kaç kişiye sormuşlar muayeneden geçmez diye

Yasak değil,gayette yasal.Benimkide simit depo mesela,zaten iki çeşidi var biri silindir diğeri simit depo. :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

Emre ve LPG konusunda uzman diğer arkadaşlar ;

Bir arkadaşım passat 1.6 FSI aldı ve LPG attırmak istiyor.LPG nin bu araca uyumu nedir? FSI motorda problem çıkarıyor mu acaba? 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

motor teknolojisi yüzünden lpg montajı biraz karışık o motorların  O0

Motor teknolojisi derken? Bizimkiler gibi 50 binde zarar verme olayı değil de montajında mı problem var?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...