Jump to content

Lantislerle İlgili Yorumlarınızı ve Bildiklerinizi Söylermisiniz..

Lantis_Burak
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Herkese oncelıkle selamlar Ben Uzun zamandır LANTIS modelıne ayrı bı sempatı duyuyorum ve alıcagım araba kesınlıkle o olcak ama arabayla ılgılı sadece kulaktan dolma bı kac bılgım var. Zaten goruntusune dıycek bısı yoq bence 10 numara bı goruntuye sahıp ama aracın cogu seyını tam bılmıorum

mesela;

1- Lpg veya benzınde ne kadar yakar?.

2- Diger 1.8 araclara gore Performansı nasıldır?

3- Parcalarını bulmakta zorlanırmıyız yada ne kadar pahalıdır dıger araclara gore?

4- Modifiye etmeye kalksak bunu yapabılcek Ustaları her ılde mevcutmudur?

5- Bu arabayı gercekten tavsıye edermısınız yoqsa baska bı model varmı tavsıye edıcegınız?

Sımdıden herkese tesekkur ederım ılgılenıpte bılgı verdıgı ıcın aklıma gelmeyen sorular olabılır sızler ekler ve benı bılgılendırırsenız sevınırım

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 66
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

11

• halil_i

12

• emredeler

15

• Lantis_Burak

25

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Gönderilen Fotoğraflar

1- lpg de ne kadar yakar bilmem ama ayarları ve bakımı tam olan bir lantis ortalama km de 300 350 kuruş yakıyor

2-kağıt üzerinde beygir gücü  düşük görünsede (115 bg) yüksek torku sayesinde (160 nm) gayet başarılı özellikle 2 vitesteki hızlanma ;)

3- kritik parçalar dışında (elektronik parçalar) bakım ve yürüyen aksam parçalarında sorun çıkmaz ;)

4-modifiye göreceli bir iş ne kadar para ve zaman o kadar iyi işçilik

5-eğer zevk ile binmek  için ve alınca 3 sene önce (zorunlu bir durum dışında ;) ) satmayacaksan al derim ben

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Cam çıtası olmadığı için ses birazcık fazla diğer arabalara göre ama çok rahatsız edici boyutta değil. Bence verilen parayı sonuna kadar hak ediyor

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Cam çıtası olmadığı için ses birazcık fazla diğer arabalara göre ama çok rahatsız edici boyutta değil. Bence verilen parayı sonuna kadar hak ediyor

kanka  o zaman  satayım sana bi tane bej renkli  :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

mazda bende hastalık halıne geldı ya ehlıyetımı aldıgım arabada bı mazda3 olunca ınsan ıster ıstemez bı farklı bakıo helede lantıs modelını gorupte ınceleyınce ınsan o araba dısında bısıyle ugrasmak ıstemıo nedense bılmıorum ama araba bende farklı bı etkı bıraktı bıde Fıyat aralıgı gercekte ne bunun herkes arabasının degerını kendı gore gordugu ıcın cok ucuk seyler yazmıs 20bın e bıle gordum yanı ama 8-10 aralıgında dıolar 98 model bı tane ıstıorum herseyın sonu ıyıdır bence bundada ole olsun ısterım :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

temiz olanları en fazla 11 eder fazlası hikayeden istenir ;)

alacaksan mümkün oldukça full olanlarına bak ki alacağın zevk tam olsun ;D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

tamam onlara dıkkat ederım bı tane ılanı var lantıs son yazdıklarının arasında ama petrol yesılı bana herkes dıokı yesılını alma goruntusu cok kotu oluo bıde aklımda su vardı arabayı alırım hangı renk olursa olsun metalık bı lacıvert yada sıyaha cevırırım dıodum ama baktım kı fırın boya cok tuzlu en ucuzunu dıyen 1700 den acıo azgını dedım bana cok gelır :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

o arabanın herseyı gusel ya bılmıom falla gecen bı bole konu gectı ask mesk olayları kız arkadasımla kapıstım bunun yuzunden gene klasık sorusunu sordu sen benı ne kadar sevıosun dıye lantısten az demısım bı ton kavga cıktı :D:D:D:D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

guseldır abı zevkler farklıdır dıom ya ama o araba lacıvert yada sıyah olsaydı baq ıste keyfe ahhh ahh lantıs baska :D

bu renkle bile dönüp bakıyorlar ;D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

arkadakı yazıyıda sevdım zaten benımde kafamda o vardı once butun o bolmeyı aracın rengıne boya orayada kocaman MAZDACLUBTR yaz hem reklam hem mazda kardeslıgı :D:D:D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

abı lantıse bakmayan essektır ya bakan baksın onemlı degıl ben ıcınde o zevkı yasıyım yeter bana bılmıom dıom ya abı lantıs bende bı hastalıga donustu bı tane alsam en az 10 yıl elımden cıkarmam emınım buna yenılerı cıksada KLASIKLer bı baska..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...