Jump to content

Atiker LPG li Astina 323 GT

Guest mustafa.smmm
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Guest mustafa.smmm

:D

arkadaşlar en sonunda bir tane 1999 323 gt astina buldum.

adamla konuştum. 13.500ytl. dan aşağı inmiyor.

139 bin km de.

boya kaza yok diyor.

perşembe günü almaya gidiyorum. bir sene önce atiker lpg taktırmış araca.

uzun süredir bu araçtan arıyordum. fiyat pahalı ama. bulmuşken alıp geçeyim diyorum. fikirlerinizi bekliyorum.

lpg konusunda (ben de belki lpg taktıracaktım fakat prins yada zavolli olacaktı. atiker olunca bilemiyorum. )

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa.smmm

semavi bu araçlar lpg de silkeleme yapıyor falan demişti.

doğru söylüyorsun semavi bu konuda deneyimli biraz.

bu arada forumlardan uzak kalmıştım. inşallah aracı alırızda tekrar takılmaya başlarız.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa.smmm

mitsubishi de alabilirdim içime sinmemesine rağmen.

bu astinın ilanı dün verildi daha.

verilmiş sadakam varmış.

mazda olmasa idi kendimi hep eksik hissedecektim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa.smmm

yav bu km düşüren şahıslardan nefret ediyorum. Yani neyse ne, 190 binde olsada ona göre bir alıcı çıkar elbet. niye yalan dolan işine girip insanları kandırıyorl aranlamadım.

semavi senin söylediğin araç değil bu. ben bu aracı 2 sene önce ilanda gördüm. onun yerine kendi sedan 323 gt mi almıştım. bak şimdi yine karşıma çıktı.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest Osmanlı1299

atiker hakkında çok tereddüt etmeyin derim. ben atiker kulanıyorum 323 99 aracımda sorunsuz şuan.  Silkeleme problemi oluyor evet ama ince ayardan sonra düzeliyor. piyasada lpg ye en uyumlu araç olarak tanınıyor buralarda 323 ler.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben de sormuştum bu arabayı. Kazası filan yoktu. Geçen sene 115bin civarındaydı. Sonra kayboldu piyasadan.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

astina saglam ve 4 vitesde kesiciye girib 195 ve 5 vitesde 230 km hız gören bir araba  lpg de kronik evet tekleme ama can sıkıcı bir durum degil iyi bir ayarla rahatsız etmiyecek şekilde ayarlanabilir  yol tutuşu ile konforu ile astina iyi bir seçim şimdiden hayırlı olsun  iyi forumlar ..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa.smmm

arkadaşlar 2 günlik bursa yolculuğundan sonra geldim.

aracı aldım. 13500 den aşağı inmedi.

bende fazla itiraz etmedim.

araçta sol çamurlukta küçük bir boya var. ama darbe yok.

expertiz raporu aldım arabaya. motoruna bayağı baktılar. kompresyon falan iyi çıktı.

araçta atiker lpg var. arkadaş ilk bursada taktırmış silkeleme yapınca söktürmüş. sonra madem ruhsata işledim (sildirme masrafı 400 ytl falan tutuyormuş) iyi takan istanbul şafak otogaz a gitmiş. o tekrar güzelce atiker lpg kiti takmış araca. sonra da güzel bir ayar ile silkeleme falan yapmaz olmuş. gerçekten de ben bursadan marmaris e gelirken silkeleme hissetmedim. (sadece belki psikolojik olabilir ama bazen çok hafif bir kesilme var gibi geldi. belki başka birşeydir. 600 km lik yolda bir yada iki kez oldu gibi dediğim gibi psikolojik de olabilir )

aracın başka bir eksiği yok. sedan dan da küçük falan değil. hatta daha kullanışlı.

tekrar yazarım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa.smmm

ilk bursadan lpg aldım. tahminime göre km de 20 ykrş yaktı.(ortalama hız 130km)

sonra afyondan aldım. 42 lt. aldı afyonda (adam bizim pomba kuvvetli tam dolum yapar falan dedi.)

neyse marmaristeyim ve hala 2 kademe yanıyor. lpg verilerini test ettikten sonra sizinle paylaşacağım.

bu arada araç lpg falan dinlemiyor uçuyor adeta. şimdi düşünüyorum da bu zaman kadar lpg li araç kullanmadığıma pişmanım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...