Jump to content

Mazda'dan Yeni Satış Sonrası Hizmeti

Guest uyumsuzelement
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Guest uyumsuzelement

Mazda Ulusal Satış Ofisi, Mazda yol yardım hizmetini yeniledi.

Daha önce 1 yıl ücretsiz verilen yol yardım hizmeti, 3 yıla çıkartıldı. Mazda müşterileri bundan böyle  ''MAZDA İLETİŞİM'' adı altında sunulan hizmetlerden 3 yıl süreyle ücretsiz olarak faydalanma imkanına sahipler. 3 yıl süreyle Mazda Ulusal Satış Ofisi tarafından satılan tüm araçlariçin verilen yol yardım hizmetine  0212 44 44 693 (MZD) numaralı telefondan ulaşmak mümkün.

Otohaber dergisinin 46. sayısından alıntıdır.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

güzel bir gelişme lakin ulusal satış ofisi tarafından satılan araçlaramı olacak bu hizmet sadece yoksa öncekilerde dahilmi acaba sanki değilmiş gibi ifadeye bakılırsa  ???

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bizide ilgilendiriyordur, gerçi benim arabanın hali hazırda 3 yılı doldu. Ama paralı olsada birilerinin yardıma geleceğini bilmek güzel.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bizide ilgilendiriyordur, gerçi benim arabanın hali hazırda 3 yılı doldu. Ama paralı olsada birilerinin yardıma geleceğini bilmek güzel.

Paralıya da gerek yok kaskolar bu tür yardımları da içerebiliyor çoğunlukla ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paralıya da gerek yok kaskolar bu tür yardımları da içerebiliyor çoğunlukla ;)

abi benim kaskodada var ama benim demek istediğim arabayı istediğim bir yere çektirmekten ziyade bi mazda servisinin gelip yerinde tamir edilebiliyorsa, etmesi. :)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

abi benim kaskodada var ama benim demek istediğim arabayı istediğim bir yere çektirmekten ziyade bi mazda servisinin gelip yerinde tamir edilebiliyorsa, etmesi. :)

öyle ya servise çektikten sonra çokta bi önemi yok
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Bu yeni satılan araçlar için geçerli. Bizler yararlanamıyoruz.

Kaynak: Tolga Bey - Meb Başayar :)

o zaman saçma salak bi icraat olmuş, garantisi devam eden araçlara biz satmadık diye üvey evlat muamelesi yapmışlar...
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Bülent bir tlf açıp sormak lazım bu yardım hattına. :)

hayır siz kapsam dışısınız derlerse recep ivedik gibi bu konuşma kaydediliyormu diye sorar arkasından basarım kalayı :D

Tolga nın dediği gibiyse hakkaten ayıp edilmiş diğer kullanıcılara

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

tüm müşteri  hizmetleri temsilcileri diğer müşterilere hizmet vermekteymiş bekliyorum halen kalan araç çok sanırsam diyordum baglandım lakin sorumu net cevaplamak için arkadaş tekrar beklemeye aldıktan sonra başka bir numara verdi orayla görüşün diye şimdi arıyorum orayıda :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

burasıda başka bir numara verdi mazda europe ınmış :D onuda arıyorum

bu da mermerler çıktı yahu  şu işin aslını bi konuşalım Burak ne diyosun :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

yav ne bekliyordunuz ki , bak indirimde yapmışlar satalım eldekileri değiştirelim guzuları garanti kapsamında olsunlar  :2funny:

sanırım onlarda bunu yapmamızı bekliyolar :D:geyik:

artık görüştüğümüzde net şekilde öğreniriz durumu şu an sorun yok araçta ama yolda kalan biri için 5 dk telefonda beklemek sinir bozucu olabilir ve birde aracın hizmetten yararlanıp yararlanamayacagına cevap alamamak dahada sıkıntı verici olabilir :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kaskolar da veriyor, hatta kapsamını tam hatırlamıyorum ama lastikçi bile benzer bir kart verdi... Zaten benden tavsiye yolda kalınca önemli görünüyorsa önce kaskonuzu arayın, çekici yollasınlar, servise çekiciyle gitsin araç, bu çok önemli ikame araç vs. açısından... Önemli birşey değilse de en yakın servisi arayın, gelirler, en fazla 20-25 lira yol-mol alırlar...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

güzel bir gelişme lakin ulusal satış ofisi tarafından satılan araçlaramı olacak bu hizmet sadece yoksa öncekilerde dahilmi acaba sanki değilmiş gibi ifadeye bakılırsa  ???

Maalesef değil.Bu yol yardım hizmeti yeni firmanın sattığı araçlar için geçerli.Satılan her yeni aracın şasi numarası ilgili yol yardım asistan firmasına bildiriliyor.Sizin araçlar için eski numara geçerli.Bahsettiğiniz gibi sanırım en kolayı kasko ya da lastik firmalarının çekicileri ile en yakın servise aracı çektirmek.

Bu noktada benim elimden gelen,Ankara ve yakın çevresinde 0 533 390 79 52 nolu bizim yol yardım numaramızı arayabilirsiniz. :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...