Jump to content

Belediye Çukuruna Çakıldım!!

Guest Osmanlı1299
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Guest Osmanlı1299

Akşam üstü karanlıkta uzun zamandır geçmediğim bir yoldan geçerken muhtemelen belediyenin, belki de sorumsuz müteahhitlerin açtığı bir kanala çarparak geçtim. çarparak diyorum çünkü çok kötü bi ses geldi motorun tam altı yere çakıldı  :-[. muhtemel sorunlarım ne olacak diye şimdi kara kara düşünmeye başladım dostlar.

Hiç bir uyarı tabelası koymayan herkimse esefle kınıyorum buradan . >:( >:(

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 51
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

5

• M.E.G

3

• halil_i

5

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

En kötüsünü düşünüyorum çünkü daha önceki arabamda başıma gelmişti. Arabanın yağ akıtıp akıtmadığını sabah muhakkak kontrol et..

Geçmiş olsun demeyi unutmuşum :( Allah beterinden saklasın..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bencede yağ akıntısı varmı bir bakın birde aracın jantlarını özellile iç kısımları eğilme varmı bakın derim çok geçmiş olsun malesef türkiyede böyle şeyler oluyor benzeri bir olayla bende karşılaştım

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest Osmanlı1299

Geçmiş olsun,arkadaşlar gerekeni söylemiş yağ,alt takım ve rot balansına bir baktır.

cumartesi günü maraşa gidecem abi bi arkadaşın düğünü için, biraz korktum şimdi arkadaşların yazdıklarını okuyunca.

Maraşta tavsiye edeceğiniz bir usta varsa sanayide bir uğrayıp kontrol ettirmek isterim. Maraşı çok fazla bilmiyorum ama tecrübenize güvendiğim için soruyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest Osmanlı1299

Sabah kontrol ettiğimde yağ kaçağı vardı ama çok fazla değildi, bugün kontrol ettirdim karterdeki civatayı değiştirdi usta birazda terleme var dedi (nasıl oluyorsa ) sildiler güzelce yarın bi daha kontrol edecem sorun devam ederse tekrar gidecem sanayiye. Motor kulaklarını kontrol ettirdim sorun yokmuş.

Sağ ön cant eğilmiş az bişey, düzeltildi.

Rot balansçı da ; sağ rot başı ve sağ direksiyon toz lastiğinin değişmesi gerektiğini söyledi akşam üzeriydi zaman olmadığı için pazartesiye bıraktık.

en önemlisi lastiklerin değişmesi lazım dedi. neden bütün rot balansçılar aynı şeyi söylerler anlamıyorum kim gitse hemen hemen aynı şeyleri söylüyorlar.

Lastikleri değiştirmem gerekecek anlaşılan.

mişlen in yan ürünüymüş aghılla mıydı tam hatırlayamıyorum. peşin 85 lira fiyat verdiler. bu lastiği tanıyan bilen varmı dostlar??

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

BF haricinde bir de Kleber (ismi buna benzer birşey) var yan sanayi olarak.

Fiyatları çok farklı değildir sanırım aslı dururken suretiyle uğraşmayın bence ;):)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest Osmanlı1299

yağ kaçağı halaa devem ediyor dostlar sinirlerim bozuldu. ya para pul hiç önemli değil sağlık olsun fakat neden bi seferde halledemezler sorunları anlamıyorum ya. :(

Adana Mıçı'dan bi arkadaşımız vardı sitede. Bayramda geliyorum abi motorun bütüün parçaları ve durumu hakkında detaylı bilgi alabilirim umarım Mıçı da. Yok ya piyasada bu işlerden anlayan bi usta yok !!! >:(  (terleme var biraz diyor nasıl bi terlemeyse damla oluşmuş yine karterde.) Bu terleme terimini bana açıklayabilecek bi arkadaşım varsa sevinirim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
 Paylaş

• Yeni Oluştur...