Jump to content

Taşa Çıktım

Guest oscarcem
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

arkadaşlar 2 hafat önce aldığım mazda 323 hb arabamla akşam karanlıkta apartmanın önüne park ederken işgüzar apartman yöneticimizin apartman kapı önüne park yapılmasın diye koydugu 30-35 cm yüksekliğindeki kaya parçasını tam ortaya alarak üzerine çıktım. aslında karanlıkda poşet gibi duruyordu fark edemedim taş olduğunu. :kafa:arabanın yukarı doğru esnediğini fark ettim. allahtan şimdilik bir sorun gözükmüyor ama sizce yakın zamanda başıma bir iş açarmı kontrol etmem gereken bir şey varmı ? mazda konusunda henüz acemiyim.yorumlarınızı bekliyorum saygılar :hi:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Taşın araca çarptığı yere, çarpma hızına, vs. vs. gibi birçok etkili olabilecek seçenek var. En iyisi gündüz gözü ile taşın değdiği yeri kontrol etmektir. Motor altı muhafaza varsa ona değdiyse ve muhafazada şekil bozukluğu yoksa büyük ihtimalle bir sorun yoktur. Şu anda aklıma gelen en olası durum Radyatörde çatlak olabileceği eğer taş temas ettiyse, radyatörde çatlak varsa su akıtır araba.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Forumla olacak bir iş değil, bi servise gidip arabayı lifte kaldırıp altına baktıracaksın.

Özhan'a katılıyorum. En kısa zamanda bir ustaya götürüp lifte kaldırtırsan iyi olur

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

evet arkadaşlar gündüz gözüyle baktım bir sorun yok  gibi ogünden bugüne radyatörde su eksilmediğine göre çatlamada yok herhalde ama en kısa zamanda bir ustaya kontrol ettircem teşekkürler O0

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yalnız taşınmadan önce masaj koltuğu ters konumlandırılmıştı. Masaj koltuğunda iken Recep İvedik seyredilemiyordu :)

Taşındıktan sonraki halini bilmiyorum tabii :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

sn. meb başayar dün arbamın ön camında reklam broşürünüzü gördüm kısa zamanda ziyaretinize gelicem gibi gözüküyo adresinizide öğrenmiş oldum bu arada ilgilendiğiniz için teşekkür ederim bu arada masaj koltuğu ücretsizmi ;D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

sn. meb başayar dün arbamın ön camında reklam broşürünüzü gördüm kısa zamanda ziyaretinize gelicem gibi gözüküyo adresinizide öğrenmiş oldum bu arada ilgilendiğiniz için teşekkür ederim bu arada masaj koltuğu ücretsizmi ;D

Masaj koltuğumuz ve bekleme salonundaki ikramlarımız(Çay-Kahve-Kek-Kuruyemiş-İnternet Erişimi) ücretsiz,bekliyorum :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Biz geldiğimizde Kek-Kuruyemiş ve Internet Erişimi yoktu :D Kıymetini bilin :D

Tabii miğdeye indirdiğimiz çiğerleri saymazsak :D Canım çekti yahu yine bir arabaya doluşup gelsek mi :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Tabii miğdeye indirdiğimiz çiğerleri saymazsak :D Canım çekti yahu yine bir arabaya doluşup gelsek mi :D

akşam atla gel sauna sonrası ciğer yemeye gidek kelle paça  vs
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

akşam atla gel sauna sonrası ciğer yemeye gidek kelle paça  vs

Evet Burak abi sende gelsene ya...

Biran abiye ulaştın mı?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

:) Abi yakında plazanın önünde yapıcam ciğeri mangalda.Bir dahakine arabaya da doluşmaya gerek kalmaz burada hallederiz. :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
 Paylaş

• Yeni Oluştur...