Jump to content

Sigorta Şeması [1998]

byildirim
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Merhabalar.1998 model Mazda 626 aracım var.Biraz pimpirik biriyim :) Belki küçük bir sorun ancak küllük ışığı yanmıyor. Muhtemelen lambası patlamış veya sigortası atmış olabilir. Sigortasını kontrol etmek istedim ancak hangi sigorta olduğunu bulmak istediğimde sigorta kutusunun yanında şema olabilir diye düşünerek baktım fakat yok.Hepsini tek tek çıkarıp bakabilirim tabi ama pratik olması açısından böyle bir şema var mıdır? Eğer varsa olan bir arkadaşımız sunabilir mi? Şimdiden teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

küllük ışığı için muhtemelen ayrıca bir sigorta yapmamışlardır. Küllükle birlikte farklı yerlerde de sorun varsa sigortadan kaynaklı olabilir. Yani muhtemelen ampülü patlamıştır. En garanti yolu, yolunuz düştüğünde sanayide herhangi bir elektrikçiye gösterdiğinizde sorunu derhal çözecektir O0:D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

küllük ışığı için muhtemelen ayrıca bir sigorta yapmamışlardır. Küllükle birlikte farklı yerlerde de sorun varsa sigortadan kaynaklı olabilir. Yani muhtemelen ampülü patlamıştır. En garanti yolu, yolunuz düştüğünde sanayide herhangi bir elektrikçiye gösterdiğinizde sorunu derhal çözecektir O0:D

Uygar bey ilginiz için teşekkürler.Dediğiniz gibi en sağlıklısı bir oto elektrikçisi olacak.Bir ara uğrayacağım.Bu arada farklı bir yerlerde de sorun varmı diye de kontrol etmiştim.Torpido da ışık yanmıyordu.Baktıracağız artık.tekrar teşekkürler
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

küllük ışığı büyük ihimalle Room sigortasına bağlıdır.Bu sigortanın atması çakmağınızı,tavan lambanızında çalışmamasını gerektirir.Bunlar çalışıyorsa ampulünü kontrol etmenizde fayda var.Kolay gelsin.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 yıl sonra ...
  • 4 ay sonra ...

küllük ışığının yerini sonunda ustalarla berber bulup ampülünü değiştik =) çakmak ışığı ve torpido ışığını tüm fizibilite çalışmalırımza yan dükkandan usta ithali de dahil bulamadık en sonunda ustanın biri buna koymayı unutmuşlar dedi çıktı işin içinden =) çakmağı ve torpidoyu  gaz lambasıyla aydınlatacaz galiba artık yinede bulan olurda bir resim cekerde koyarsa insanlık namına büyük bir iş yapacaktır zannımca =)))

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra ...

arkadaşlar ben bişi sormak istiyorum a/c duğmesinin yanındaki düğme ne işe yarıyor swing mi ne yazıyo çözemedim ne olduğunu.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

arkadaşlar ben bişi sormak istiyorum a/c duğmesinin yanındaki düğme ne işe yarıyor swing mi ne yazıyo çözemedim ne olduğunu.

mazda 626 larda bulunur o düğme bastıgınız zaman kalorifer saga sola yukarı aşagı hareket eder tabi calışıyosa kalorifer acıkken basıp deneyin
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

arkadaşlar bende 98 model mazda 626 sedan var göğüsteki dörtlü park lambasının butonunun aydınlatma ışığı yanmıyor acaba ışığımı yok göğüsede dokundutturmadım ustalara bizim ustalar birtarafı yaparken birtarafı kırıyorlar.dörtlüleri yakarken gece el yordamıyla buluyorum butonu :D ne olacak halimiz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

4lü lambası derken bu kalorifer rakamlarının ışığı çakmak ışığı falanda mı yok ? onun kablosunda vardır birşeyler ama oto elektrikçisi bilir, benm eski guzudada sönüktü zamanla yıpranıyor o kablo heralde

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

kalörifer ışığı felan değil park lambalarının butonu yani göğüsteki üçgen butondan bahsediyorum park lambası dörtlülerin butonu onu belirgin hale getirmek için ışık yokmu acaba yoksa ampülü felanmi geçti acaba

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 7 yıl sonra ...

Ne yazıkki başlık ile konu içersindeki içerigin bambaşka oldugu görünüyor.

Başlıga istinaden "Sigorta Şeması"  eklenmiştir.

Şema GF-GW kasa için geçerlidir.

5a46179150535_Adsz.jpg.389bc43fabf185e460c120f4d391c1b3.jpg

5a461793982e8_Adsz1.jpg.de42351d1f48d82f8a3bd73ce69d7d09.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...