Jump to content

Pedal Seti

OveRMinD
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaşlar benim arabayla birlikte aldığım pedal seti hem eskidi hem de 20 YTL'lik bi ürün olmasından dolayı fren parçası zırt pırt gevşeyip çıkıyor. (Vidalı filan değil, sıkıştırmalı)

Hazır arabayı sıfırlamışken bi pedal seti alayım diyorum, bi kerelik paraya kıyıp Momo, vs. tarzı (pek bilmiyorum markaları) kaliteli bişiler alıcam.

Bu tarz bilindik markalardan Mazda3'üne pedal seti alan oldu mu? Veya bu tarz araba bazında internette araştırma yapabiliyo muyuz? eBay'de bulduklarım hep çakma markalar. eBay dışında da marka model ayrımı yok, hangisi uyar hangisi uymaz bilemiyorum.

Son bi hatırlatma; benim guzu otomatik vites. Ama soldaki ayak koyma yerine gelecek parça olmasa da olur, sevmiyorum oraya metal parça takma işini, otobüs gazı gibi gözüküyo. :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 49
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• OveRMinD

14

• NeBiAnd

6

• emredeler

8

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Gönderilen Fotoğraflar

Guest uyumsuzelement

Markalı değil ama bunların ortasında mazda3 yazısı olanlardan var bende ve birebir uyuyor vidalı oldugundanda bi problem çıkarmadı daha

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Aluminum-Pedals-Set-AT-For-MAZDA3-MAZDA3-Automatic_W0QQcmdZViewItemQQ_trksidZp3286Q2em20Q2el1116QQitemZ380005846131QQptZMotorsQ5fCarQ5fTruckQ5fPartsQ5fAccessories

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Gördüm bunlar eBay'de ama şekillerini beğenmedim Bülent Abi yaw...

Bi ara Fransa'da bi Momo set görmüştüm, 60 Euro muydu neydi, pahalı diye almamıştım ama baya iyiydi ya...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Biraz araştırayım buluruz bi kaç tane sana.Şu geçmeli olanları kesinlikle tavsiye etmek düzgün bir şey al.İsotta tavsiye ederim.

Benimkiler Opm 110 avro vermiştim (Otobüs pedalı dahil)  :D

post-19-141695273773_thumb.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bence araç çok bembeyaz geldi bir yerlerini boyatacak. Çift çizgi felan çektirebilir ..

Bir de aklıma pembe sticker geldi .. Arabasına Pembe Sticker yapıştırmasın ? :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...