Jump to content

Mazda 323 sedan orjinal kapı lastikleri vs.

ridvankaya76
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

tüm mazda severlere iyi akşamlar diliyorum. 93 model mazda 323 aracım için orjinal kapı lastikleri arıyorum.sırf arka kapı lastiğinin köşesi yırtık diye fiyatı da uygun olunca hepsini değiştireyim dedim ama böyle olacağını nerden bileyim. :kafa:bir de şunu öğrendim bu arabalarda parçalar orjinal olacak.örneğin fan müşürünü 2 defa değiştirdim yine de sabahları bile fan çalışıyordu meyersem orjinal olması gerekiyormuş hakkaten orjinali aldım ve şu anda herşey normal.lastikler orjinal değilmiş ve şu anda çok şikayetçiyim.kapılar sert kapanıyor.ben aydındayım.bu civarlarda izmir olabilir çıkma orjinal temiz lastik nerede nasıl bulurum.elinde olan yada bildiği bir yer olan varsa lütfen bana yardımcı olsun.bir de şoför tarafındaki 4 lü cam otomatiği.onuda sadece arka sol camı açmıyor diye değiştirmek istiyorum.herkese selam ediyorum.saygı ve sevgilerimle....

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bütün mazda hastalarına iyi akşamlar diliyorum.arkadaşlar benim 93 model mazda 323 aracım için orjinal yeni yada temiz çıkma kapı lastikleri arıyorum.aydındayım.bu civarlarda bir bildiği olan varsa lütfen beni bilgilendirsin.sevgi ve saygılarımla......rıdvan

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...